• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NYX: cus, prosim pekne, editovat inzerat primo z inzeratu nejde schvalne?
    prijde mi to jako nadmernej vopruz muset jit do trziste - moje inzeraty a pak teprve moc editovat ten jeden vybranej, a to si este musim pamatovat, ze na nej nesmim kliknout :D
    stejne tak uz nikde nevidim kolikrat si danej inzerat nekdo zobrazil :(
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: palce
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: Myslis na odpovedi? Nebo palce? Takovouhle granularitu nechystam.
    SITH
    SITH --- ---
    půjde v notifikacích zvolit, z jakých diskuzí chci dostávat notifikace, resp. z jakých nechci?
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: ja se k tomu nejak doklikala, ale imho je to chyba. proto to hlasim. ze by to melo byt ninimalne odstraniovane.
    (obraceni nepomuze, mam zamcenej displej :) )
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Obrat telefon
    TUILE
    TUILE --- ---
    na mobilni verzi neni v poste postranni lista s moznosti filtrace.
    vedela sem, hledala sem id, se kterym sem ca pred rokem vymenila ca dve zpravy a tak sem sla pres ikonu filtru v poste, kde se idcka radi podle poctu zprav, ktery sem si s nima vymenila.
    bohuzel je tam naky omezeni na pocet zobrazenejch vysledku, takze uplne dole mam id, se ktetejma sem vymenila 9 zprav a niz uz zaskrolovat nejde.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To nevim. Chodim tam jen pres diskuze asi.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tyhle diskuze jsou trochu specialni. Kdyz hledas primo v trzisti, slape to ok, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na trzisti nefunguje vyhledavani.

    [tržiště / počítače a elektro / počítače]

    Hledam MAC a nic to nenajde i kdyz tam je inzerat Macbook.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    V notifikacích se nezobrazují náhledy vložených obrázků. Obrázky jsou vloženy pomocí odkazu z ImgBB.

    NYX
    NYX --- ---
    No ten text mod je ted dost rozbity kazdopadne, bude muset projit poradnou revizi jeste.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIOMIKY:
    <něco co je mezi špičatýma závorkami>

    Posláno jako TEXT.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Asi drobnost, ale Nyx odmazava vsechno, co je v tagu... chtel jsem poslat < neco >, ale nyx bez milosti uplne odmazal (odignoroval) vsechno co jsem v tech zavorkach mel ... ted to posilam pomoci:
    html entit kodu. Asi zadny problem, ale hlasit se to musi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: Aha. Ok.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: To zčernalo jen pokud mezi napsáním a odesláním reakce dotyčný příspěvek smazal (to funguje doteď). Jakmile už reakce existuje a dotyčný svůj příspěvek smaže, zůstává odkaz, po kliknutí na nějž nahoře vidíš, že "Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje."
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dříve neexistující příspěvek zčernal a nebyl odkazem ne?

    [LODBROG @ sexuální výchova : pro vaše děti i pro vás. Přijďte nás poučit, přijďte se posunout.]

    Příspěvek ani na F5 neexistuje, další jeho příspěvky vidím, tak snad mě neblokuje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    nevdecniku :D
    po prechodu na novy nyx to je/bylo znaletne rychlejsi. Najednou je ti to malo? ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Kazdopadne u Nyxu o nejakem zrychleni docela pochybuji :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam