• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GIANT: Das mi odkaz na prispevek, kde se ten soubor objevil?

    S tim fb - co rikaji dev tools?
    GIANT
    GIANT --- ---
    ahoj,
    - nezobrazujou se mi obrazky ktery jsou linkovany treba z fbcdn. pouzivam noscript ve firefoxu. povolil jsem mu vsechno, co chtel a stejne to nepomaha.
    - dostal jsem 404 na nyxi file. Je to prispevek, ze vcera, tak bych necekal, ze to je hned smazany.
    - chtel jsem se nejdriv podivat na zname chyby, abych tady nevotravoval, ale to taky nefunguje.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NELLAS: Velkej kluk s velmi blbou pameti :( a zillion dalsich uzivatelu TrotlBoxu (Dropbox) na to narazi taky.
    Me to fakt nenapadlo nejak prepisovat, kdyz ten link s vetsinou mist kam to vkladam funguje, tak jak je..
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tohle je nejspis jen validaci primo v browseru? To asi nechci resit, abych pri kliku na submit urcoval jaka policka se nemaji validovat. Pokud tam napises 3+ znaky, tak to projde a udela to to co ma...takze sance narazit na tuhle chybu je asi zanedbatelna.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TUILE: Jo
    TUILE
    TUILE --- ---
    koukam do statistik a mezi dvojkou a trojkou je jednicka.
    to je dany ignorama? a je to tak spravne?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RUTHAN: Napsat jeden tag a změnit jeden znak v adrese snad zvládneš. Jsi velký kluk.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NELLAS: Dik, ale kdyby to Nyx udelal za me, tak bych se nezlobil.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RUTHAN: Přepiš 0 na 1.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Neslo by konecne pridat vkladani obrazku z Dropbox linku pres tag nebo nejakou ikonu?
    Teoreticky je mozny, to jde jen nevim jak. Nikdy se mi to povedlo.. Dropbox generuje takovyhle publik linky:
    https://www.dropbox.com/s/uhj5pnr5azmm5cr/3Kings.jpeg?dl=0 Bez toho toho "?dl=0" to jede taky.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KOC256: no vypada to, ze od nove verze nyxu do ted, ale melo by to byt tedy spravene pro nove prispevky.
    (treba tohle tam je dvakrat, ale nevhleda ani jedno)
    [SLEEPLESS8 @ HARDBASS - А мне мама подарила Килограмм амфитамина]
    [SLEEPLESS8 @ HARDBASS - А мне мама подарила Килограмм амфитамина]

    NYX: diky, zitra to testnu, nebo az tam budu mit neco nove
    NYX
    NYX --- ---
    SLEEPLESS8: Dnes jsem to opravoval (pro nove vlozene prispevky). Zpetne by to vyzadovalo preindexovat vse, coz nekdy casem mozna probehne, ale ted to uplne delat nechci :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SLEEPLESS8:
    jak moc novější? Dny, hodiny, minuty? Kde a co? - příklad by určitě pomohl...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    #vyhledavani
    Cau, kdyz dam vyhledat text z nazvu YT videa, ktery uz v diskuzi je, najde mi to jen ty postnuty ve stare verzi, novejsi prispevky nenajde.

    (Mozna to tu uz nekdo psal, ale nechce se mi to tu cele procitat, kdyztak se omlouvam.)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: ak poznas velikost prispevku? To stahujes linkovanej content ke vsem prispevkum? Nebo HTTP HEAD?
    NYX
    NYX --- ---
    XMEDA: Ted jde nastavit treba 1 primo v diskuzi.

    Jeste zvazuji u prispevku vetsich nez X davat lazy load.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Slo by prosim zase zfunkcnit nacitani vybraneho poctu prispevku? Na gif klub jsem casto klikl jen 5 prispevku, protoze nektery ty gify maji treba 20MB a pak to nacita strasny peklo.

    Ted je nejaky minimum 20 prispevku a nekdy je to fakt zly.

    (Ne, nemam vytacenej modem)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Napadlo mě zda neudělat u anket systémovou volbu "chci jen vidět výsledky", když si to zadávající bude přát. Občas jsou ankety třeba jen pro jisté pohlaví a pak člověk vidí, že 50% mají "chci jen vidět výsledky" a zbytek si musím trochu přepočítat.

    Asi nic co by muselo být ale dávám nápad ke zvážení nápad...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Narazil jsem na funny bug. Odkaz v zahlavi, i kdyz je v anchor tagu, vygeneruje text z cilove stranky.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam