• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: nn, ani jeden z brněnských důchodců správce imho nemá.
    HARDCABB: na 99.9 %. Měla jsem za to, že i tak se ukáže, kdo ho dal.
    SITH
    SITH --- ---
    ADITU: nebo někdo, kdo si tě dal do double ignore, ale je v dané místnosti správce a stejně tě mínusuje
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ADITU: zrejme ti ho dal nekdo, koho mas v ignore?
    ADITU
    ADITU --- ---
    Mám zapnuté neanonymní mínusy, ale u nedávno omínusovaného postu nevidím, kdo mi ho dal. Nevidím to ani na mobilním nyxu, ani v zobrazení stránky pro počítač, ani ve Fyxu nebo Nnn, na PC teď nemám možnost vyzkoušet.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nejdou mazat inzeráty, jen označit jako aktivní nebo prodané. To je, pokud toho člověk prodává/prodal víc, poměrně rychle hroznej chaos.
    Pls add.
    GIANT
    GIANT --- ---
    NYX: k tomu fb - dik za tip, ten GET z fb neprosel jako social tracking. Mel jsem totiz zaply strict nastaveni ve firefoxu.
    GIANT
    GIANT --- ---
    NYX: je to tady a koukam, ze NIMBUS to taky pak zkousel znovu [NIMBUS @ Fast Food -FSD- Zavislaci na MC & KFC & Burger Kingu & Jiných FF]. Dostal ale na ten prispevek jeden like, takze to nekdo videt musel.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: No tak ne. Teď už to dělá to i Chrome. Zkoušel jsem listovat 100, 50 a 20 příspěvků, vždy hledat lupou img a pak posunutí A zruší se to. Ale možná to je jen nějaká blbost u mě.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    NYX: Ano, omlouvám se. Dvakrát měr, jednou řež. Dělá to ten Brave, Chrome ok. Asi mě smaž.
    NYX
    NYX --- ---
    SDN33: To je divne, tohle by melo fungovat. V jinych prohlizecich to funguje ok?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Ahoj. Když dám hledat "img", mimochodem super funkce , ale pak se posunu dál (další sada příspěvků), už mi to skočí na výběr bez tohoto filtru. Dřív nebylo. Android 10, prohlížeč Brave.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Smazal rozsahem 16 dle nicku vyfiltrovaných postů jednoho uživatele, ale v logu se mi to jako akce admina neukazuje. Až když jsem ho přidal do práv a sebral mu přístup, načež jsem dostal hlášku "Uživatel neexistuje"
    NYX
    NYX --- ---
    GIANT: Das mi odkaz na prispevek, kde se ten soubor objevil?

    S tim fb - co rikaji dev tools?
    GIANT
    GIANT --- ---
    ahoj,
    - nezobrazujou se mi obrazky ktery jsou linkovany treba z fbcdn. pouzivam noscript ve firefoxu. povolil jsem mu vsechno, co chtel a stejne to nepomaha.
    - dostal jsem 404 na nyxi file. Je to prispevek, ze vcera, tak bych necekal, ze to je hned smazany.
    - chtel jsem se nejdriv podivat na zname chyby, abych tady nevotravoval, ale to taky nefunguje.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NELLAS: Velkej kluk s velmi blbou pameti :( a zillion dalsich uzivatelu TrotlBoxu (Dropbox) na to narazi taky.
    Me to fakt nenapadlo nejak prepisovat, kdyz ten link s vetsinou mist kam to vkladam funguje, tak jak je..
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Tohle je nejspis jen validaci primo v browseru? To asi nechci resit, abych pri kliku na submit urcoval jaka policka se nemaji validovat. Pokud tam napises 3+ znaky, tak to projde a udela to to co ma...takze sance narazit na tuhle chybu je asi zanedbatelna.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TUILE: Jo
    TUILE
    TUILE --- ---
    koukam do statistik a mezi dvojkou a trojkou je jednicka.
    to je dany ignorama? a je to tak spravne?

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RUTHAN: Napsat jeden tag a změnit jeden znak v adrese snad zvládneš. Jsi velký kluk.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NELLAS: Dik, ale kdyby to Nyx udelal za me, tak bych se nezlobil.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam