• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NAGASAWA: pridavam se s jasxsnym dukazem, ze nekteri lidi system referenci zneuzivaji k vendete

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAVARA: rozumim. nejspis to reseni mit krom oboustrannyho potvrzeni nebude, ale uz me ti mikesove, miluchove a fatherove v 50 ruznych vydanich prestavaji postupne bavit, specialne kdyz to pretece i do referenci, kdyz je v poste ignorujes.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAGASAWA: Zas ne všechny reference jdou přes tržiště - domluvili jsme se přes diskuzi v deskovkách, pak v poště a je to z toho relevantní reference, aniž bych zakládal inzerát
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já se přidávám. V zásadě by snad stačila možnost okomentovat cizí referenci na mě, i když neobsahuje slovní hodnocení. Odpovědět teď jde jen na reference obsahující hodnocení. Ten samej pacient, kterýho vůbec neznám, se rozhod dávat negativní reference napříč nyxem a člověk ani nemá možnost dát vědět, že sme neobchodovali, ale že to je případ pro psychiatra.


    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    NAGASAWA: ano, hlasim, ze jsem byl prave takto jakymsi FATHERem takto nahlasen...

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nebylo by mozne nejakym zpusobem editovat reference, anebo je svazat ciste s trzistem? Za posledni dobu si zdejsi labilni, anebo psychicky nemocna individua zvykla za minus, anebo ciste z hnuti vlastni mysli rozdavat negativni reference coby "pomstu". Krom toho, ze je to otravne, tak je to i neprijemne v ramci trziste, kde si clovek drzi nejakou tu pozitivni auru.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Trziste:

    • V prehledu inzeratu je "upravit" a v detailu je "nastaveni". Chvili mi trvalo se zorientovat, ze Nastaveni -> Upravit
    • Stary inzerat -> Dam aktivni -> Pak si to rozmyslim -> Dam zpet stary -> Nic se nestane, toggle je stale "aktivni" -> Dam refresh a inzerat je aktivni a "Stary" zmizi. (jako chapu to, ale mohl by ten toggle byt reaktivni)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SALVATOR: "I don't fucking want guitar lessons!"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: To mi žíly ani tak moc netrhá, chci tím říct, že nezáleží zdaleka jen na palečcích pro, takže říkat "mám xy hlasů pro, kde je můj klub?" je trochu mimo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SALVATOR: ti tam holt chodit nebudou :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NAVARA: No hele, když řekneš A, řekni i B. Máš totiž taky 22 proti založení. Já měl nedávno 61 pro, ale 25 proti a taky to neprošlo...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Pokud čtu diskusi, v ní přibudou nové příspěvky, já na ně kliknu a zobrazí se, tak... ty nové příspěvky vůbec nemají checkbox pro zobrazení dalších možností na mobilu (jako je třeba palec dolů).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    +44 na hlasování o založení, kde je můj klub? :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Možná jsem minul, nebo špatně hledám, jestli to už někdo nenareportil.

    Příspěvek který je v záporu co se palců týče a dostane mínus zmizí z notifikací, dokud nedostane další plus.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: po vyrovnání na nulu je vidět jen kladný hlas. Po odebrání dotyčného z ignoruje je vidět i jeho negativní hlas. Zajímavé, ukládám do škatulky "neintuitivní ale ok".
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: V historii, to je jina, tam to skutecne je. Musim dodelat volitelne filtry.
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: Muzes odfiltrovat vybrane kategorie. Jestli jde teda o vypis prispevku.
    ADITU
    ADITU --- ---
    LUCIEN: není právě. Pokud se to tam tedy objeví s přidáním nějakého kladného palce, který skóre dorovná do nuly, nebo přehoupne do plusu, je to imo buď bug, nebo minimálně inkonzistence.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADITU: V upozornění to nevidíš ani na webu ani v appkach. It's not a bug, it's a feature. Řešil jsem to kdysi s Nyxem. Musíš si kliknout přímo na plusíčky u příspěvku a tam to musí být. Teda mělo by :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: nn, ani jeden z brněnských důchodců správce imho nemá.
    HARDCABB: na 99.9 %. Měla jsem za to, že i tak se ukáže, kdo ho dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam