• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Pokud čtu diskusi, v ní přibudou nové příspěvky, já na ně kliknu a zobrazí se, tak... ty nové příspěvky vůbec nemají checkbox pro zobrazení dalších možností na mobilu (jako je třeba palec dolů).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    +44 na hlasování o založení, kde je můj klub? :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Možná jsem minul, nebo špatně hledám, jestli to už někdo nenareportil.

    Příspěvek který je v záporu co se palců týče a dostane mínus zmizí z notifikací, dokud nedostane další plus.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: po vyrovnání na nulu je vidět jen kladný hlas. Po odebrání dotyčného z ignoruje je vidět i jeho negativní hlas. Zajímavé, ukládám do škatulky "neintuitivní ale ok".
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: V historii, to je jina, tam to skutecne je. Musim dodelat volitelne filtry.
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: Muzes odfiltrovat vybrane kategorie. Jestli jde teda o vypis prispevku.
    ADITU
    ADITU --- ---
    LUCIEN: není právě. Pokud se to tam tedy objeví s přidáním nějakého kladného palce, který skóre dorovná do nuly, nebo přehoupne do plusu, je to imo buď bug, nebo minimálně inkonzistence.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ADITU: V upozornění to nevidíš ani na webu ani v appkach. It's not a bug, it's a feature. Řešil jsem to kdysi s Nyxem. Musíš si kliknout přímo na plusíčky u příspěvku a tam to musí být. Teda mělo by :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: nn, ani jeden z brněnských důchodců správce imho nemá.
    HARDCABB: na 99.9 %. Měla jsem za to, že i tak se ukáže, kdo ho dal.
    SITH
    SITH --- ---
    ADITU: nebo někdo, kdo si tě dal do double ignore, ale je v dané místnosti správce a stejně tě mínusuje
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ADITU: zrejme ti ho dal nekdo, koho mas v ignore?
    ADITU
    ADITU --- ---
    Mám zapnuté neanonymní mínusy, ale u nedávno omínusovaného postu nevidím, kdo mi ho dal. Nevidím to ani na mobilním nyxu, ani v zobrazení stránky pro počítač, ani ve Fyxu nebo Nnn, na PC teď nemám možnost vyzkoušet.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nejdou mazat inzeráty, jen označit jako aktivní nebo prodané. To je, pokud toho člověk prodává/prodal víc, poměrně rychle hroznej chaos.
    Pls add.
    GIANT
    GIANT --- ---
    NYX: k tomu fb - dik za tip, ten GET z fb neprosel jako social tracking. Mel jsem totiz zaply strict nastaveni ve firefoxu.
    GIANT
    GIANT --- ---
    NYX: je to tady a koukam, ze NIMBUS to taky pak zkousel znovu [NIMBUS @ Fast Food -FSD- Zavislaci na MC & KFC & Burger Kingu & Jiných FF]. Dostal ale na ten prispevek jeden like, takze to nekdo videt musel.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: No tak ne. Teď už to dělá to i Chrome. Zkoušel jsem listovat 100, 50 a 20 příspěvků, vždy hledat lupou img a pak posunutí A zruší se to. Ale možná to je jen nějaká blbost u mě.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    NYX: Ano, omlouvám se. Dvakrát měr, jednou řež. Dělá to ten Brave, Chrome ok. Asi mě smaž.
    NYX
    NYX --- ---
    SDN33: To je divne, tohle by melo fungovat. V jinych prohlizecich to funguje ok?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Ahoj. Když dám hledat "img", mimochodem super funkce , ale pak se posunu dál (další sada příspěvků), už mi to skočí na výběr bez tohoto filtru. Dřív nebylo. Android 10, prohlížeč Brave.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Smazal rozsahem 16 dle nicku vyfiltrovaných postů jednoho uživatele, ale v logu se mi to jako akce admina neukazuje. Až když jsem ho přidal do práv a sebral mu přístup, načež jsem dostal hlášku "Uživatel neexistuje"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam