• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Po posledni aktualizaci iphoni aplikace mi POKAZDY appka spadne ve chvili, kdy podruhy kliknu na prehled.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co zautomatizovat žádosti o vstup do privátního klubu?

    Když by někdo šel do privátního klubu, krom seznamu správců by se mu ukázalo i text a tlačítko "požádat o vstup"; případně i s nějakým infem od správců (podmínky vstupu,…); po kliknutí by se žádost uložila.
    Lidi s právy pro řízení přístupu do klubu by pak uvnitř u tlačítka práva viděli i počet nevyřízených, které by mohli hromadně povolit / odmítnout s případným nastavením jaká práva přidat. Možná i jednou denně poslat poštu s notifikací, že tam jsou žádosti nebo možnosti u klubů tohle odeslání vůbec nepovolit.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SKAFF: Stačilo by, kdyby tam byly možnosti, nebo klasická možnost "advanced", kde by se dalo upřesnit co vlastně chci hledat.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    OCTOPUSS: na vyhledavani "octopuss" dostanu tvoje posty a ne tvuj profil.. driv to bylo opacne :( taky bych to vratil
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nefunguje vyhledávání uživatelů, resp. když dám hledat @jméno, dá se dostat jen na příspěvky, ne na profil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RAINBOF: Taky jsem pro to, aby to na poslední stránce nebylo aktivní. V případě, že je jen jedna, tak úplně. UX!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX:

    no jenže jak to mam poznat když to normálně listuje ? V tom případě, by to listování mělo být inactive. Ale dobrý vědít že jsou tam samý slušňáci :) (schválně jak se to asi zachová na konci seznamu...)

    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Imho to najde vse. Si zmen pocet na 1 a listovani normalne slape.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (a tady vidite jak super by bylo smet si svuj prispevek editovat)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    našel jsem bug

    když zde:
    [Nyxoti – curaci a píče na nyxu, aneb seznam kretenu ktery je nutny zastrelit]

    chci vyhledat počet výrazů "kund" (abych našel kolikrát kdo byl častován). tak nelze v seznamu který je nejspíš nemalý, listovat druhá stránka je už jen seznam příspěvků.

    Tady by mi stačilo něco co taky chybí a tím je kolikže výsledků jsem dostal. (budu mít jinou motivaci listovat u 100 a jinou u 500)

    #bug
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: Jinak k těm blikajicím fav icons. Tak občas pozoruju chaotický stroboskopický blikání, občas je to dobrý. Dělá to jenom nyx, tak nevim jestli je to browserem (Vivaldi 4.0.2312.27 (Stable channel) (64-bit)), nebo je to nějakej problém s notifikací z nyxu.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Brave 1.25.73 Chromium: 91.0.4472.106 (Official Build) (x86_64)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: U mě to dělá poslední Vivaldi.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Jaky prohlizec?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    QWWERTY: To by bylo fajn :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    je nejaka moznost vypnout title flashing pri nove prichozi zprave? treba i pres uBlock
    klidne at se tam zobrazi notifikace, treba se zmeni favico, ale hlavne at to neblika
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Kdyz kliknu na ikonu uzivatele v pripominkach v poste, tak kontextove menu pretece mimo obrazovku https://x.144.wtf/zI23qR #bug
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    SUMAN: Ale jo obcas kdyz jsem v Praze do Café - bistro AdAstra zajdu mam pro lidi s handicapem pochopeni.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tyjo on je v Bohnicích páteček nebo co se děje? :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    SUMAN: Pošli mi seznam svých ID, splním ti přání a ušetříš mi práci. Win-Win.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam