• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: Myslim v te odpovedi. Neignorujes hardcabba?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: ne, je tam odpověď na ERRTU
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: A neni tam jen odpoved na nekoho, koho ignorujes a mas zaple skryvani odpovedi?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    skoro bych řekl, že je něco špatně v náhledech komentářů a ignore - Errtu v ignore nemám, normálně ho vidím, ale hle co udělá náhled:

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Aha! Tak to jsem nepochopil. Ano, vypise to hlasku o ulozeni. Ale i tak me to zmatlo.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: On je to zaroven editacni formular. Vypisuje to nejakou hlasku?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Po odeslání reference uživateli se formulář nevyresetuje. Což trochu zmate. #bug
    V3S
    V3S --- ---
    V3S: dekuji za rychle vyrizeni ;)
    NYX
    NYX --- ---
    CROSS: Tak to nemam nejmensi tuseni.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NYX: no to je size pěkná hypotéza, ale to moc neodpovídá způsobu, jakým nyx používám... krom toho jsem dneska strávil většinu zde z mobilní appky. Teď jsem si ten klub proklikal a našel ten původní obrázek zde: [E2E4 @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)] – dokonce se jmenuje original.png.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale dodelam nejaky cleanup pred delsi dobou (treba tri hodiny?) nahranych, ale neprilozenych souboru. At to tam nevisi moc dlouho.
    NYX
    NYX --- ---
    CROSS: Podle nazvu je to nyxi soubor. Umim si predstavit, ze jsi klikl pravym na cizi obrazek, dal kopirovat obrazek (misto kopirovat link na obrazek) a pastnul. Pak se to vlozi takhle a na jako odkaz do pole pro prispevek.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NYX: je to nějaký PNG s grafem, ale jde o to, že jsem to nevytvořil já, podle mě to je prostě nějaká příloha, kterou někdo zkusil nahrát. Kupodivu to vidím i ve svých souborech s dnešním datem, ale fakt netušim, kde se to tam vzalo. Můj obsah to není.

    Je to tohle: https://nyx.cz/files/000/023/2328967_efdd3e36183809be8956/original.png?name=original.png
    NYX
    NYX --- ---
    CROSS: Ano, pripoji. A co je uvnitr? Neco, co bys mohl omylem pastnout? Treba paste do spatneho okna?
    CROSS
    CROSS --- ---
    NYX: teď jsem si povšimnul, že jeden takový soubor mi visí v klubu o covidu, akorát to neni nic, co bych já kdy někam nahrával. Takový princip zavěšené přílohy... kdybych tam zkusil něco napsat, tak se to k tomu předpokládám připojí (v náhledu to tak funguje).

    ROMANET
    ROMANET --- ---
    NYX: no ale stejně to moc nechápu. s tím excelem jsem pracoval týden možná dva před tím příspěvkem. rozhodně jsem k ničemu nechtěl nic připojovat. trochu se děsím, abych někde omylem nepřipojil nějakej nevhodnej obrázek.
    V3S
    V3S --- ---
    zdravim ... slo by nejak vice zvyraznit nahled prispevku? v nove verzi vypada mnohem vice jako uz odeslany prispevek a mnohem casteji se mi stava, ze prispevek ve vysledku neodeslu ... treba dat prispevku jinou barvu pozadi/textu nebo aby byl kurzivou ... pripadne bych se nebranil necemu jako "mate rozepsany prispevek, opravdu chcete stranku opustit?", pokud by to nebylo prilis slozite pro tvurce
    NYX
    NYX --- ---
    ROMANET: S tim excelem je to jednoduche...paste excelu vyrabi i obrazek a nyx ho akceptuje jako prilohu. Proc to prijde vyvojarum tech excelu jako dobry napad netusim, kazdopadne se to proste deje.

    Jinak upload funguje tak, ze ty soubory tam pak visi a cekaji na pristi prispevek, ktery do diskuze napises. Takze tohle mozna vysvetluje ten prvni pripad. Mam pocit, ze tam je snad nejaky limit, po kterem se tyhle cekajici prilohy zahodi, ale jisty si nejsem. Navic tak kratky asi nebude.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    mám takovej bug, kterej nechápu

    [ROMANET @ Věci Veřejné - Jaký národ takové tornádo.]

    stalo se mi 2x, že se mi k příspěvku připojil obrázek, se kterým jsem dříve pracoval. klidně den před tím nebo i několik dní před tím.

    větší záhada je to ovšem tady


    [ROMANET @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]

    protože to je kus excelu, vůbec nevím, že bych z toho dělal obrázek. opět nebyl žádnej záměr to postovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam