• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    V3S
    V3S --- ---
    zdravim ... slo by nejak vice zvyraznit nahled prispevku? v nove verzi vypada mnohem vice jako uz odeslany prispevek a mnohem casteji se mi stava, ze prispevek ve vysledku neodeslu ... treba dat prispevku jinou barvu pozadi/textu nebo aby byl kurzivou ... pripadne bych se nebranil necemu jako "mate rozepsany prispevek, opravdu chcete stranku opustit?", pokud by to nebylo prilis slozite pro tvurce
    NYX
    NYX --- ---
    ROMANET: S tim excelem je to jednoduche...paste excelu vyrabi i obrazek a nyx ho akceptuje jako prilohu. Proc to prijde vyvojarum tech excelu jako dobry napad netusim, kazdopadne se to proste deje.

    Jinak upload funguje tak, ze ty soubory tam pak visi a cekaji na pristi prispevek, ktery do diskuze napises. Takze tohle mozna vysvetluje ten prvni pripad. Mam pocit, ze tam je snad nejaky limit, po kterem se tyhle cekajici prilohy zahodi, ale jisty si nejsem. Navic tak kratky asi nebude.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    mám takovej bug, kterej nechápu

    [ROMANET @ Věci Veřejné - Jaký národ takové tornádo.]

    stalo se mi 2x, že se mi k příspěvku připojil obrázek, se kterým jsem dříve pracoval. klidně den před tím nebo i několik dní před tím.

    větší záhada je to ovšem tady


    [ROMANET @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1]

    protože to je kus excelu, vůbec nevím, že bych z toho dělal obrázek. opět nebyl žádnej záměr to postovat.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: bod 2 super, ale ještě možná tu hlášku, když se nic nenajde ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Trochu jsem to posolichal.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: No jo, máš pravdu, je tam ta hláška, mně to vyhazuje výsledky, tak jsem si jí nevšimla. A je to divné :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: dik :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: aha! Ono je to totiž matoucí. Když dám hledat a nic to nenajde, vypadá to takhle = zdá se, že to nefunguje.

    Když dám frázi, kdy to něco najde (třeba obrázky), tak je to OK. Ale POŘÁD je nahoře ta hláška že si nepřeju vyhledávat moje příspěvky, která je matoucí.

    Prosím tedy o opravu:

    1) když vyhledávání nic nenajde, mělo by to někam napsat, že nebylo nic nalezeno
    2) když mám zapnuté skrývání mých příspěvků z hledání, tak by to mně samotnému nemělo ukazovat tu hlášku

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Zvláštní, já svoje vyhledat můžu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nešlo by prosím zařídít, abych si ty svoje příspěvky mohl sám vyhledat, ikdyž to mám vypnuté?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    #bug

    Ve sledovaných na mne stále svítí jedna upomínka, ale v upomínkách žádná není. Nedá se toho nijak zbavit a sere mě to.


    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Za 5 dni konci LE cert, just sayin. Nemel by se prodluzovat driv, nebo ten cron mas @NYXi celkem natesno :) ci neco nezafungovalo po migraci ?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Po posledni aktualizaci iphoni aplikace mi POKAZDY appka spadne ve chvili, kdy podruhy kliknu na prehled.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co zautomatizovat žádosti o vstup do privátního klubu?

    Když by někdo šel do privátního klubu, krom seznamu správců by se mu ukázalo i text a tlačítko "požádat o vstup"; případně i s nějakým infem od správců (podmínky vstupu,…); po kliknutí by se žádost uložila.
    Lidi s právy pro řízení přístupu do klubu by pak uvnitř u tlačítka práva viděli i počet nevyřízených, které by mohli hromadně povolit / odmítnout s případným nastavením jaká práva přidat. Možná i jednou denně poslat poštu s notifikací, že tam jsou žádosti nebo možnosti u klubů tohle odeslání vůbec nepovolit.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SKAFF: Stačilo by, kdyby tam byly možnosti, nebo klasická možnost "advanced", kde by se dalo upřesnit co vlastně chci hledat.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    OCTOPUSS: na vyhledavani "octopuss" dostanu tvoje posty a ne tvuj profil.. driv to bylo opacne :( taky bych to vratil
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nefunguje vyhledávání uživatelů, resp. když dám hledat @jméno, dá se dostat jen na příspěvky, ne na profil.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RAINBOF: Taky jsem pro to, aby to na poslední stránce nebylo aktivní. V případě, že je jen jedna, tak úplně. UX!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX:

    no jenže jak to mam poznat když to normálně listuje ? V tom případě, by to listování mělo být inactive. Ale dobrý vědít že jsou tam samý slušňáci :) (schválně jak se to asi zachová na konci seznamu...)

    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Imho to najde vse. Si zmen pocet na 1 a listovani normalne slape.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam