• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    VANEK: klikni na checkbox u prispevku a zobrazi se ti menu
    VANEK
    VANEK --- ---
    Z prohlížeče v mobilu nemůžu dát palec dolů, a to ani po otočení do landscape, kdy je místa v záhlaví postu habaděj. Ve starém Nyxu to myslím šlo. Každopádně rozhodně protestuji proti takové diskriminaci!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hm, a tady to fachčí. Ale nedělala sem nic jinak.

    Chová se to divně.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GIOMIKY: yrovna semka jdu s tím, že mě nefunguje embed video...
    jinak jde o tohle vidko...

    JM 100 Molok - Gates of Zion (Original Mix) [Various]
    https://youtu.be/JVIf1toRXqA
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    test: TORI
    dik za fixnuti alt+title :)
    NYX
    NYX --- ---
    TROJKA: Ta obrazovka pro ruseni odberu je jen pro neprihlasene, protoze manipuluje nastavenim bez loginu. Je otazka, jaky ucet by to melo nastavovat pokud by to byl odkaz z e-mailu pro A zatimco je uzivatel prihlaseny na B.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Ahoj , musim opakovat zpravu- do mailu mi prijde upozorneni na zpravu z nyxu, vzdy jsem se pak do nej dostal pres dole Zrusit zasilani a ted se casto deje , ze se do nyxu takto nedostanu. .oznameni viz priloha. .

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ve fotce na [NAVARA @ DESKOVE HRY] jsem dal width=600, ale stejně se to roztáhne na celou obrazovku (4K u mne), proč? :)
    NYX
    NYX --- ---
    DANIELSOFT: Jedina hlaska co muze vyskocit je asi ohledne http:// a to se da najit snadno.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    v klubu [LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE u Lalíny - povídání jen tak ze života a o životě] se [LALINA @ LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE u Lalíny - povídání jen tak ze života a o životě] snaží updatovat nástěnku/záhlaví a píše jí to, že nejde vložit obrázek. přitom chce změnit jen URL mojí homepage

    imho se jedná o nějaký starší obrázek, který na netu kdysi byl, je v img src a teď ho to nenačítá

    stačilo by dát asi jako diagnostiku který obrázek je problematický, že by ho smazala z nástěnky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dík :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: ha, máš pravdu, toho jo :) tak jo, zmátl jsem sám sebe, tak hluboko jsem nelezl :)
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: Myslim v te odpovedi. Neignorujes hardcabba?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: ne, je tam odpověď na ERRTU
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: A neni tam jen odpoved na nekoho, koho ignorujes a mas zaple skryvani odpovedi?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    skoro bych řekl, že je něco špatně v náhledech komentářů a ignore - Errtu v ignore nemám, normálně ho vidím, ale hle co udělá náhled:

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Aha! Tak to jsem nepochopil. Ano, vypise to hlasku o ulozeni. Ale i tak me to zmatlo.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: On je to zaroven editacni formular. Vypisuje to nejakou hlasku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam