• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: nepopiram to snad ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: Je přeci jedno, jaké o jaký klub jde - stejně tak u klubu pro psychickou podporu pracujících nechceš, aby si to šéf našel na Google a určitě bys našel další příklady.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: pokud je to xxx asi by to melo byt private
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELIDOR: A nejlepší je, že pokud o tom nevíš a nevíš kam se jít podívat a nepodíváš se tam při každé návštěvě klubu (případně to správce může zveřejnit i zpětně), tak se o tom nedozvíš :)

    Frflal jsem na to nedávno - NAVARA - ale bez reakce. Asi je leakování informací žádoucí…
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    RAINBOF: dekuji Ti
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ELIDOR: pokud je to povoleno

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pisou se nekde feaures nebo uz je to zabity ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Ano, tohle se zmenilo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pokud mas auditko kde maj lidi ro tak mohou davat plusy ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Notifikace potvrzuju zda se ze s discordem je to horsi.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX:
    - otevri si libovolnych 10 tabu s nyxem
    - otevri neco jineho (taby s nyxem nemaji focus)
    - prijmi postovni zpravu
    - pockej pul minuty
    - naviguj do libovolneho jiz otevreneho tabu s nyxem
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jen posta
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Spis zkus vypozorovat jaky typ notifikace to dela.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX: Jako taky to může mít nějakou spojitost s mými rozšířeními. Zkusil jsem smazat nějaká, která prakticky nepoužívám. Nechal jsem jen LastPass, uBlock Origin, uMatrix, HTTPS Everywhere, Markdown Here. Tak uvidím.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Mrknu na to. Kazdopadne tohle jsem jednou uz resil, zjevne ne dostatecne.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SPIKE411: chrome mi to dela dost casto, kdyz mam otevreny nyx ve dvou ruznych oknech a prijde upozorneni na novou zpravu ... pak se obcas stane, ze se zasekne, nez si to mezi oknama porovna
    kdyz je stejna situace pro 1okno+vic tabu, tak to vetsinou zvladne v pohode

    u firefoxu jsem zase zaznamenal zpomaleni, kdyz mi tu blika upozorneni na zpravu par hodin v kuse - zamknuty PC, afk
    vetsinou se na chvili zasekne, nez zpracuje, ze uz jsem ty zpravy treba mezitim vyridil z mobilu, ale obcas se stane, ze kdyz ho necham blikat moc dlouho, tak jde cely prohlizec do crashe :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Teď jsem třeba normálně fungoval v nově otevřném tabu s Nyxem. Ten jsem zavřel a přepnul jsem se na nějaký starší tab s přehledem sledovaných, kde na mě čekaly nějaké staré notifkace (vpravo dole + nahoře nepřečtená pošta), dávno „vyřízené“ v jiném tabu, a zase se to na chvíli zaseklo.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jo a děje se to už dost dlouho, prakticky od začátku, resp. alespoň několik měsíců. Jenom dneska mě to konečně přestalo bavit. :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Asi to nebude chyba Nyxu, ale spíš Chrome (Windows 10), každopádně nový Nyx ho nějak zasekává.

    Mám otevřené dva profily (dvě okna) v Chrome. Pracovní a soukromý. V každém pár desítek tabů. Nyx několik tabů v tom soukromém.
    Přijde mi, že když se začnou objevovat nějaké notifikace (nová zpráva v poště, nové příspěvky v otevřené diskusi, notifikace v pravém dolním rohu, nevím co z toho přesně), zatímco se věnuju práci, pak se přepnu do soukromého okna na Nyx a veškerej Chrome (včetně pracovního okna) přejde do šnečího módu.
    Jiné taby/stránky mi tohle nedělají.

    Pozorujete někdo něco podobného?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam