• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PJOTRIK: a nebo je mrskat do cache s delsim zivotem...
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Co zakazat linkovani obrazku z FB? Nejak zkratili zivotnost odkazu a po par dnech uz nefunguji a vraci "URL signature expired". Pro diskuze dost na houby
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Taky jsem teď mazal větší množství souborů. Kromě možnosti jich vybrat víc (třeba i výběr všech souborů v poště s daným ID/nickem jedním zaškrtávacím políčkem) jsem si ještě říkal, že to potvrzování by se dalo spíš nahradit akcí Zpět/Obnovit (Undo).

    Confirm or undo? Which is the better option? | Design Smarts
    https://designsmarts.co/confirm-or-undo/
    https://ux.stackexchange.com/a/71961
    GoodUI ideas and A/B tested patterns for higher conversion rates and growth | GoodUI
    https://goodui.org/#8
    https://alistapart.com/article/neveruseawarning/
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: Jen me napdko, v seznamu sledovanych diskuzi, nebo seznamu historie prohlizenych diskuzi, by bylo narmne funkcni ergonomicka vec, kdyby v kolonce dane diskuze bylo i cislicko prispevku v zalozkach, zrovna tak jako se tam zobrazuje cislp novych prispevku, pocet odpovedi, etc..
    Kdyz bych na to cislo kliknul, tak by se mi nacetly jen prizpevky v zalozkach te ktere diskuze.
    To by bylo husty, skoro jako v roce 2021 ;D

    Ale me by stacilo i jen to kdyby bylo v zahlavy diskuze zalozek, tak jako je tomu v poste.


    Neprudim, nyxu si vazim
    VACA
    VACA --- ---
    Bylo by docela prijemne mit v sekci osobni/soubory kde jsou seznamy priloh nejakou moznost hromadneho spravovani tehto souboru..
    treba hromadnou akci tipu “smazat vybrane”, apod..
    Ono precijen vymazavat stovky obrazku v prilohach stylem kliknout na ikonku popelnice, a pote potvrdit “opravdu smazat” u kazdeho souboru zvlast je trochu hc, v roce 2021


    Zrovna tak mit na uvodni strance 1440 prispevku oznacenych v “zalozkach”, na ktery kdyz kliknu tak se zacnou nacitat vsechny v jedne slupine v nekonecne dlouhym seznamu prispevku, v totalnim chaosu vsechny diskuze dohromady.
    Neco v tom najit je psycho a pojem “zalozka” tak vlastne ztraci svuj vyznam.
    Nehlede na to, ze kdyz se zacne nacitat 1440 prizpevku v jeden okamzik, z toho treba pulka nebo vic ma nejakou obrazovou prilohu apod, tak to trva celou vecnost, a ma tendence zahltit prohlizec i v roce 2021..

    Moznost zobrazovat zalozky v danych diskuzich, tak jako je tomu v poste, prosim.

    Dekuji mejte pekny den
    FRDK
    FRDK --- ---
    Zdar. Snad se nebudu opakovat, přes tři litry nových teď nepročtu...
    Na starém nychu, když jsem nahrál fotky (přímo na nyx, jako přílohu), byly odděleny řádkem. Teď jsem po čase nahodil pár fotek a jsou nalepené na sebe, bez mezery.
    Nešlo by to, prosím, vrátit..?
    Přijde mi to hezčí, přehlednější. Estetičtější :)
    NYX
    NYX --- ---
    MYKEZ: Dik, za chvili opravim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: nepopiram to snad ;)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Zdá se mi, že náhledy (youtube) linků se (ne)parsujou/zobrazujou nějak náhodně (něco jo, něco ne, a navíc se to divně prokládá): [MYKEZ @ SEDM - 7 vašich nejoblíbenějších zvuků nebo melodií]

    V tom postu byly čtyři téměř ekvivalentní youtube linky, náhled toho prvního se tak nějak rozprostřel v postu, ostatní vůbec (ale možná alespoň to, že se zobrazil náhled jen prvního, je feature (?)).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: Je přeci jedno, jaké o jaký klub jde - stejně tak u klubu pro psychickou podporu pracujících nechceš, aby si to šéf našel na Google a určitě bys našel další příklady.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NAVARA: pokud je to xxx asi by to melo byt private
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELIDOR: A nejlepší je, že pokud o tom nevíš a nevíš kam se jít podívat a nepodíváš se tam při každé návštěvě klubu (případně to správce může zveřejnit i zpětně), tak se o tom nedozvíš :)

    Frflal jsem na to nedávno - NAVARA - ale bez reakce. Asi je leakování informací žádoucí…
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    RAINBOF: dekuji Ti
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ELIDOR: pokud je to povoleno

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pisou se nekde feaures nebo uz je to zabity ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Ano, tohle se zmenilo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Pokud mas auditko kde maj lidi ro tak mohou davat plusy ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Notifikace potvrzuju zda se ze s discordem je to horsi.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX:
    - otevri si libovolnych 10 tabu s nyxem
    - otevri neco jineho (taby s nyxem nemaji focus)
    - prijmi postovni zpravu
    - pockej pul minuty
    - naviguj do libovolneho jiz otevreneho tabu s nyxem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam