• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FRDK
    FRDK --- ---
    FRDK: Bude se, prosím, dít něco s těma oddělenýma fotkama?
    Brzdí mě to :-/
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    VOYTEX: Jeste bych doplnil, ze zatimco v minulosti bylo videt, ktery spravce auditko zalozil, nyni je vse skryto pod TORI, a seznam spravcu taky zmizel :)
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    KOC256: Promin, tohle byl v prvni rade pokus vyvolat reakci spravcu. Chtel jsem dokazat, ze spravci neschvluji auditka dle navrzeneho tematu, ale dle zakladajici osoby. To se podarilo.

    Ocekaval jsem, ze kdyz upozornim na porusovani zdejsich pravidel samotnymi spravci (urazeni uzivatelu, zakladani duplicitnich klubu - https://nyx.cz/terms ), dojde k urychlenemu schvaleni pozadavku na klub, ktery zahrnuje mne zamitnute tema, exopolitiku. Prestoze oba navrhy na klub mely blizky pomer hlasu (14:7 planetarita, 13:24 exopolitika), doslo k bleskovemu zalozeni prvne jmenovaneho.

    Podstatne je, ze proces schvalovani novych auditek je neprezkoumatelny, podleha libovuli neznamych lidi, z nichz nejmene jeden porusuje s vedomim provozovatele "Podmínky využívání serveru nyx.cz". Tohle je definice nepotismu.

    Vsechno mistni vyvysovani se nad FB a TWT je smesne.

    K tve otazce, "vynucovani zalozeni na zaklade hlasovani" jsem tu nikdy nenavrhoval.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Potěšil by mě, ale je to velmi zbytná funkčnost. :-)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: Já teda začnu frontu těch, kteří se shání, pokud je taková fronta třeba .)
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: Neni. Je nekde v backlogu, ale zatim se po nem nikdo neshanel.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Custom uživatelský mód už v nové verzi není?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha. Do “vyhledat od” jsem napsal mezeru. V tom pripade to dela. Jen jsem si nevsim, ze tam neco je.

    Tak bud ty ignoruj mezeru nebo ignoruj tu chybu. Ja uz budu vedet…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Hmm. Ted kdyz to chci nasimulovat tak taky ne. Ale trikrat se mi to ted za dva dny stalo. Leda bych drbnul do neceho jineho…
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ted jsem to zkusil (ipad) a nedeje se mi to.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Narazil jsem na zajimavou chybu a v hlave se mi honi, ze jsem to tu uz i psal. Pisu na tabletu a pokud si neopatrne prekliknu do pole “vyhledat od” a pak se vratim do pole pro text, tak se mi uz nepodari text odeslat, protoze mi furt pise ze pole nema povoleny obsah.

    Navrhuji, toto nastaveni resetovat pro pripad, kdy tam neni NIC vyplneno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VOYTEX:
    No odpovedel sis sam hned v druhe vete. Takze nejake vynucovani zalozeni na zaklade hlasovani nedava smysl ne?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    KOC256: Hlasovani je tu nejmin 4 roky. A ano, hlasovani o klubech ma na diskuzaku plnym multaku stejnou vypovidaci hodnotu jako anketa na idnes. Fakticky rozhoduji spravci, teoreticky nestranni. Potiz je, ze tu jeden z nich siril na mou adresu vyroky typu, ktery je tu vyslovne zakazan. Majitel nejdriv tvrdil, ze dotycny neni spravcem, pak prestal reagovat. Jaka je pravdepodobnost, ze kdyz podam dalsi navrh na klub, bude o nem rozhodnuto spravedlive?

    Pred rokem jsem chtel klub o pandemii. Zalozena byla nejdriv prvni duplicita, a pak druha. Oboji pry z prehlednuti. ok.

    V kvetnu jsem chtel zalozit klub o exopolitice, [VOYTEX @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] , zamitnuto, takze mame privat [Ε-Ξ-Ω-Π-Ο-Λ-Ι-Τ-Ι-Κ-Η -"When you go to the zoo, do you talk to the animals?"🛸]

    Ted visi v zadostech navrh na exopolitiku pod profesialnim nazvem planetarita ("tema jinych civilizaci na jinych planetach [ne jako spekulativni blaboleni a amaterska ufologie] ale jako principialni tema a tak dale") [TADEAS @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    Bude stejne profesionalni jako pandemicky klub (a jeho admini)? :)
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: No tak trochu ano. Kdyz vypnu zoom na mobilu, zas si lidi stezuji, ze si nepriblizi obrazky. A zoom pri focusu na formularove prvky, tam si prohlizec dela co chce.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ahoj, to že se mi při psaní příspěvku Nyx nazoomuje že nevidim kus screenu je fíčura? (iphone v safari i chrome)

    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: a neni to jedno? :)
    Ja to opisuju ve > polovine pripadu, asi protoze obvykle sedim u kompu a je pro me obecne prijemnejsi pracovat ve velkym browseru nez na mobilu. Jestli je to normalni a nakolik to vypovida o chovani ostatnich useru je imho vedlejsi - nenapada me proc by v takovymhle kodu mely byt tyhle znaky, pokud nechces brat v uvahu ze to nekdo i prepisuje, proc neposilat rovnou treba cely sha256 hash, ze :P
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    a proč by to někdo opisoval? :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Bylo by fajn, kdyby slo nezahrnovat do confirmation_code zamenitelny znaky
    ['0', 'o', '1', 'l', 'i', 'j', '6', 'g', '8', 'b']
    v pripade ze to uzivatel nekopiruje ale prepisuje, jsou kody typu `w5O1HlvI` celkem otravny (napoprvy prakticky netrefitelny)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    + pokud mažu více příspěvků najednou, nepropíšou se do logu a ostatní správci / majitel to nevidí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam