• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    PES: je mi to jasny ze to je zas nejakj vtip... tezko ale brat vazne takovy poznamky v klubu pripominek. to pak vypada, ze nekdo rad znevazuje ostatni, coz je docela skoda, ale vlastne to odpovida moralnim limitum nyxu.
    PES
    PES --- ---
    THRASHER: K tomu je třeba ten strip znát celý - včetně konce :-)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    MATHES: promin, vubec ti nerozumim.
    MATHES
    MATHES --- ---
    THRASHER: Jenda Citron! Od naší maturity jsem tě neviděl.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    GILHAD: a/ to jsem tam prece napsal.. ("+navazujici...")
    b/ titulek neni napsany? to zi logicky
    c/ pravdepodobne to de tebe vypada, ze 9tilety dite je podobne chytry jako treba ty :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    THRASHER: Co ja vim, tak to bezne pouzivaji deti tak od 9 let ci drive - ale zjevne to, ze to bezne slychaji a rikaji jim neskodi, zato kdyz to zahlednou napsane, tak je to straslive postihne na cely zivot ...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    slova jako curak, pica v nazvech klubu je fajn, kdyz tu je nekdo pod 18
    on ma nyx povoleni az od 18, nebo jak to vlastne funguje?
    +navazujici veci jako obrazky, vedea, prispevky..

    BURAN: a kdyz si hraju v garageandu a pouziju tri prsty tak se nazoomuje taky.. docela vychytana app od vyrobce :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Je opravdu dobrý nápad, aby se prohlédnuté inzeráty zobrazovaly v historii navštívených diskuzí? Mísí se s opravdovými diskuzemi, pak je třeba je ručně dohledat (nejsou nijak vizuálně oddělené) a vymazat z historie... přišlo by mi rozumnější, aby byly buď vizuálně odlišené, nebo ideálně seskupené v jiném bloku... nelobuji za zrušení historie navštívených inzerátů, to je naopak dobrý nápad tma mít, ale chtěl bych je jasně oddělit od diskuzí. Vždyť jde o něco úplně jiného.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NAVARA: To je jako říkat rodičům, kterým zemřelo dítě, že si mohou pořídit další. :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HARALD: s snipety si ho můžeš přidat!

    NELLAS: to taky, všechno z toho!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Decentně tě upozorním, že nyx gramaticky správně je. Já se teď zajímala o pravopisnou správnost :))
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kdyby bylo tlačítko refresh, tak nebude kolidovat se sledováním, protože by bylo v hlavním menu. :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: Vyrobila by si nazipack a každý, kdo by si ho zapnul, by měl nyx gramaticky zcela správně! :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Jako že bych pak mohla opravit pravopisné chyby v systémových hláškách pro všechny?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kdyby by tu už konečně byly ty user snipety, mohou si tohle všechno pořešit uživatelé sami…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Bylo by prosím možné vyměnit to poslední í za i? :))

    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Nebylo by mozne hodit tlacitko nesledovat na konec toho radku? se mi obcas stane, ze se ukliknu a misto aktualizace auditka si ho odeberu ze sledovanych...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Appka i format vyhledavani na webu s tim uz pocita.

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KOC256: tj tj, ja jen, aby to melo jednotny syntax s tim co uz tu je, ale souhlas @nick by bylo jednoduche .. kdo ma hledat ty zavorky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Kdyz uz tak cely svet pouziva @nyx ;-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    nyx .. jak mohu v klubu napsat uživateli tak, aby se mu to ukazalo jako notifikace bez toho, ze budu odkazovat na nejaky jeho existujici post?
    pokud to nejde, mohl bys udelat neco ve smyslu: {NYX}: ? dekuji za pripadne info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam