• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kdyby by tu už konečně byly ty user snipety, mohou si tohle všechno pořešit uživatelé sami…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Bylo by prosím možné vyměnit to poslední í za i? :))

    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Nebylo by mozne hodit tlacitko nesledovat na konec toho radku? se mi obcas stane, ze se ukliknu a misto aktualizace auditka si ho odeberu ze sledovanych...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Appka i format vyhledavani na webu s tim uz pocita.

    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KOC256: tj tj, ja jen, aby to melo jednotny syntax s tim co uz tu je, ale souhlas @nick by bylo jednoduche .. kdo ma hledat ty zavorky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Kdyz uz tak cely svet pouziva @nyx ;-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    nyx .. jak mohu v klubu napsat uživateli tak, aby se mu to ukazalo jako notifikace bez toho, ze budu odkazovat na nejaky jeho existujici post?
    pokud to nejde, mohl bys udelat neco ve smyslu: {NYX}: ? dekuji za pripadne info
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Bylo by možné nastavit admin log klubu (práva - dole) jako veřejný, popř. tam dát adminům klubu zaklikávátko, které log umožní zveřejnit?

    Obecně mi ta transparence přijde dobrá a uvítal bych jí jak jako uživatel (abych se mohl mrknout kdo co udělal, nebo třeba kdo je reálně aktivní admin a kdo spíš už ne atp.), tak jako admin (mám do správy "propůjčené" některé relativně exponované kluby, k čemuž jsem se dostal spíš ochotou než že bych je zakládal nebo na jejich správu byl nějak nažhavený, a přijde mi, že je fér aby se lidi mohli podívat na konkrétní akce, které jsem tam případně historicky dělal). Shodou okolností vím, že nejsem úplně sám, kdo by to ocenil.

    (O žádosti uvažuju už delší dobu a i když mě teď něco popíchlo se ozvat, tak to s původem žádosti nemá nic společného a není třeba to v tomto kontextu pitvat)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Dotaz: proč ze statistik zmizel přesný čas, kdy lidé navštívili diskuzi? Má to nějaký seriozní důvod, nebo jen tak?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Šlo by, prosím, upravit chování notifikací? Když někdo komentuje/dá palec mému příspěvku vyskočí popup okno a zobrazí se číslo u ikony oznámení. Pokud kliknu na popup okno, oznámení o notifikacích pomocí čísla zůstává stále aktivní. Je to opravdu otravné pořád klikat na ikonu oznámení a otvírat je, aby číslo zmizelo. Nešlo by nastavit, že by se toto číslo "vynulovalo" v případě kliknutí na popup okno? Děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Nemam tuseni, asi jsem to nechal :-) Respektive mozna kdyz nahrajes vetsi, muze se stat, ze to nyx resizuje na neco vetsiho.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Platí pořád, že ikonka se musí vejít do 5 kb?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: když nevyberu první a poslední zprávu, napíše "Nevalidní výběr." jinou barvou než "x zpráv smazáno", ale nic vážnějšího.
    hlavní je ten redirect z "https://nyx.cz/mail/with/NYX" na "https://nyx.cz/mail" (což teda dělá po každém kliknutí na popelnici, ale asi by nemělo. Přinejmenším, pokud nějaká zpráva zůstane, u výmazu celé konverzace je to asi správně)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    NYX: nejsem si stopro jistý, ale myslim že ne, to by mě asi zarazilo.
    Přinejmenším to nehlásí nic typu "OPRAVDU chcete smazat všechny zprávy od RŮZNÝCH uživatelů?"

    NYX: No jako chybu to vyhodí, ale jen malou, jakože notifikace ve smyslu "neplatný rozsah", ale redirectne mě z filtrované pošty (jednoho uživatele) do globálu, kde mám všechny konverzace. A toho si nevšimnu, jen v dropdownu na druhý pokus vyberu "vše" a bum.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: A pri tom mazani rozsahu bez vyberu to hodi chybu, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVRY: Nepta se to pri mazani vseho na nejake potvrzeni jeste?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    když vybírám v poště zprávy ke smazání, a vyberu "Rozsah" a nevyberu nic, hodí mě pokus o smazání na seznam všech zpráv (od všech ID ever), takže když si řeknu ok, tak od tohohle člověka si smažu všechno, dám "Vše" a smazat, aniž bych si všim, že jsem přesměrovanej, tak jsem komplet bez pošty.
    A já se ptám, takhle sis to přál? Exisuje nějaký undelete nebo jsem bez historie konverzací? případně restore ze zálohy?

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odpovídám tak rychle, že i post na který odpovídám je ještě nepřečtený :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jsem to tu v minulosti hlásil, ale pak jsem myslel, že důvod byl odhalen, ale ne...

    Minimálně v klubu [Restaurace - Ostrava a okoli] se mi pravidelně zobrazuje celé záhlaví i když tam není žádná změna, není tam ani žádná anketa. @nyxi mohl bys na to juknout?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    co takhle k video tagu pri vkladani videa povolit parametr "muted"?
    HTML video muted Attribute
    https://www.w3schools.com/tags/att_video_muted.asp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam