• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KOC256: Tak věkem možná, povětšinou... :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    já myslel, že tu jsou povětšinou dospělí...
    CDR
    CDR --- ---
    NYX: tak jsem se asi opravdu "uklikl", byť si toho nejsem vědom. Z ostatních diskuzí se mi žádná neodebrala ("přestat sledovat")
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    SPIKE411: Ony nejsou videt navstevy profilu? Tak to se zacnu lidem chodit koukat do profilu!
    NYX
    NYX --- ---
    CDR: Tak to netusim
    NYX
    NYX --- ---
    ZUULUU: Tohle budu muset prozkoumat, jak to ted mam vlastne udelane :)
    NYX
    NYX --- ---
    CDR: Jaka?
    CDR
    CDR --- ---
    Zdravím, odebrala se mi samovolně jedna diskuze ze sledovaných
    Stalo se to taky někomu, nebo jsem se jen v nějakým alkorauši ukliknul?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tak mě napadá… na starém Nyxu mohli uživatelé s prémiovkou skrývat své sledované kluby před ostatními. To už teď, zdá se, nejde.
    Čekal bych kolem toho trochu pozdvižení. Něco mi uniklo? Nikdo si toho zatím nevšiml? Všem je to šumák?

    Stejně tak teda nejsou vidět návštěvy profilu (což občas skýtalo zajímavé socializační možnosti :)). GDPR?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: Chtěl jsem tě jen podpořit :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: Asi. Proto to hlásím... ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    asi to nefunguje. včera mi i na aplikaci vyskocila nejaka chyba s nemoznosti prijimat notifikace nebo tak neco tam bylo psane...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QWWERTY: Mně už zase ne :-o
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vypadá to, že @NYX zase nemá na to úplně čas... Asi by to zase chtělo nějaký buffer hlášených chyb ne?
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    SYKES: bude se řešit co tu psal Sykes, nebo je 15 palců na petici málo? :P
    KOC256
    KOC256 --- ---
    uživatel který má práva readonly by neměl moci v dané diskuzi rozdávat mínusy(/plusy).
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Jestli bych se mohl pripomenout s pranim, aby v seznamu diskuzi byl navic klik na to cervene cislo, co ukazuje pocet novych, ktery by vedl na nejstarsi neprecteny (nebo nejnovejsi precteny) prispevek,
    takze kdyz mam nekde 1.000 neprectenych a kliknu na to a prectu si co jsem zanedbal od zacatku a kdyz me to po 200 prispevcich prestane bavit a proste to zavru, tak priste v seznamu bude svitit 800 neprectenych a ja budu moct navazat tam, kde jsem skoncil
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NELLAS: zda se, ze uz zase chodi ...ted se mi zobrazila
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přestaly mi chodit notifikace na nové zprávy (někdy během pátku). Nejsou ani ve spamu, prostě nikde... a ano, jsem třeba hodinu offline a nic. A to mi dřív chodily někdy i když jsem byla zrovna v nějakém klubu a pročítala obsah. Proběhly nějaké změny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam