• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Jestli bych se mohl pripomenout s pranim, aby v seznamu diskuzi byl navic klik na to cervene cislo, co ukazuje pocet novych, ktery by vedl na nejstarsi neprecteny (nebo nejnovejsi precteny) prispevek,
    takze kdyz mam nekde 1.000 neprectenych a kliknu na to a prectu si co jsem zanedbal od zacatku a kdyz me to po 200 prispevcich prestane bavit a proste to zavru, tak priste v seznamu bude svitit 800 neprectenych a ja budu moct navazat tam, kde jsem skoncil
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NELLAS: zda se, ze uz zase chodi ...ted se mi zobrazila
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přestaly mi chodit notifikace na nové zprávy (někdy během pátku). Nejsou ani ve spamu, prostě nikde... a ano, jsem třeba hodinu offline a nic. A to mi dřív chodily někdy i když jsem byla zrovna v nějakém klubu a pročítala obsah. Proběhly nějaké změny?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na nástěnce v iPhone klubu vidím viz screen a když kliknu na Zobrazit výsledky, tak se nic nestane...

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HARALD: Ale zase kdyby byl i s heuristikou a vyhodnocena slova jen z pulky zahvezdickoval, tak by se s nim uzilo spousta srandy! :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    THRASHER: Nemyslím, že kvůli tvému přáni nyx naimplementuje filtr sprostých slov Jestli skutečně chceš vynucovat jenom mluvení slušně, tak jsi nejspíš na špatném internetu.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    Vážení nyxáci, diskutujte prosím bez vulgarit a výzev k násilí. Nesouhlas s názorem druhého lze vyjádřit i slušně. Děkujeme!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    string nejd nahradit v kodu? to jsou mi veci
    v zasadach to bejt nemuze? eh
    ne je to jedno :D misto normlani odpovedi zase blby kecy nic vic..... to co s tim nyx udela nebo eudela je jeho vec
    urazky vynecham, svoje maso jsi dostal, zadav se
    MATHES
    MATHES --- ---
    THRASHER: O cem to mluvis? Chces tady systemove vynucovat nejaky svoje moralni hodnoty, ktery jsou realne jenom o nejaky alibistickym tlacitku "uz mi bylo 18 let" behem tvorby uctu, nebo jak by sis to predstavoval? Ze Nyx zacne pouzivat na prihlasovani a tvorbu uctu bankovni identitu aby mohl overit, ze je uzivatelum 18+?

    Protoze tady placas blaboly o moralce, ktery sice nemaj zadnej praktickej vyznam, ale zato jsou realne absolutne nekontrolovatelny, tak te taky nemuzu brat vazne, protoze jak bych to tak rekl... Nikdo by te nemel brat vazne, protoze to pusobi dojmem, ze vubec nevis o cem mluvis a jenom ses rozhodl kazat o moralce, na coz tady fakt nidko neni zvedavej.

    Takze prosim uz prestan a mlc.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    PES: je mi to jasny ze to je zas nejakj vtip... tezko ale brat vazne takovy poznamky v klubu pripominek. to pak vypada, ze nekdo rad znevazuje ostatni, coz je docela skoda, ale vlastne to odpovida moralnim limitum nyxu.
    PES
    PES --- ---
    THRASHER: K tomu je třeba ten strip znát celý - včetně konce :-)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    MATHES: promin, vubec ti nerozumim.
    MATHES
    MATHES --- ---
    THRASHER: Jenda Citron! Od naší maturity jsem tě neviděl.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    GILHAD: a/ to jsem tam prece napsal.. ("+navazujici...")
    b/ titulek neni napsany? to zi logicky
    c/ pravdepodobne to de tebe vypada, ze 9tilety dite je podobne chytry jako treba ty :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    THRASHER: Co ja vim, tak to bezne pouzivaji deti tak od 9 let ci drive - ale zjevne to, ze to bezne slychaji a rikaji jim neskodi, zato kdyz to zahlednou napsane, tak je to straslive postihne na cely zivot ...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    slova jako curak, pica v nazvech klubu je fajn, kdyz tu je nekdo pod 18
    on ma nyx povoleni az od 18, nebo jak to vlastne funguje?
    +navazujici veci jako obrazky, vedea, prispevky..

    BURAN: a kdyz si hraju v garageandu a pouziju tri prsty tak se nazoomuje taky.. docela vychytana app od vyrobce :)
    SYKES
    SYKES --- ---
    Je opravdu dobrý nápad, aby se prohlédnuté inzeráty zobrazovaly v historii navštívených diskuzí? Mísí se s opravdovými diskuzemi, pak je třeba je ručně dohledat (nejsou nijak vizuálně oddělené) a vymazat z historie... přišlo by mi rozumnější, aby byly buď vizuálně odlišené, nebo ideálně seskupené v jiném bloku... nelobuji za zrušení historie navštívených inzerátů, to je naopak dobrý nápad tma mít, ale chtěl bych je jasně oddělit od diskuzí. Vždyť jde o něco úplně jiného.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NAVARA: To je jako říkat rodičům, kterým zemřelo dítě, že si mohou pořídit další. :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HARALD: s snipety si ho můžeš přidat!

    NELLAS: to taky, všechno z toho!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam