• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    od vecera se nejde prihlasit s obstarozni Firefox/45. S novejsi to jde i bez JS. Filtrovani user agent ci co?
    NYX
    NYX --- ---
    Hlavne to bezi asynchronne a neni jasne, jak dlouho to potrva.
    PES
    PES --- ---
    TRILOBYTE: Nejspíš se tím šetří zbytečné dotazy na odkazovaný webserver... proto se to zpracovává až po finálním odeslání...
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    Kdyz vkladam prispevek s odkazem, tak mi to pred nej doplni nadpis z odkazovany stranky. Ale kdyz si dam preview, tak tam (nadpis) neni. Takze ho doplnim rucne do prispevku, poslu a bum ho, nadpis je tam dvakrat :). Neslo by ho doplnit i do nahledu prosim?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ja premyslim, ze to nakonec v diskuzi necham napevno a relativni to bude jen pro last.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ještě k tomu filtrování podle palců - a nešlo by (asi ne) to udělat jako na starém nyxu, kde byla hodnota filtru rovnou v URL a jejím přepsáním jsem si mohl filtrovat třeba příspěvky s 30+ a nemusel jsem se spoléhat jen na ty předdefinované hodnoty 15, 50, 100? Nebo dát k těm palcům textbox, kam si zadám číslo v rozsahu 0-999 a do mínusu dejme tomu -1 - -100?
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA: a server s tim dal neco dela, koukam ze i na api. Nevim jestli se mi libi, ze poslu vrat > x a dostanu prispevky s > y

    Neslo by treba parametrem prepinat mezi timhle a starym filtrem?
    NYX
    NYX --- ---
    Uz mam nejakou upravu pripravenou. Jeste poladim trochu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    B3DA: Tady to vypadá jako 2/4/8/20.
    B3DA
    B3DA --- ---
    me se zda ze to vsude posila 2/5/10/25, hmm?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jak přesně funguje ten algoritmus?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    novy pluska/minuska ok, jen treba v [Náboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor] ctyrpluskovy tlacitko neukaze jedinej prispevek, coz asi neni spravne.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nešlo by to vrátit na původní stav nebo nechat člověku na výběr?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Je to teď takové ne uplně uchopitelné - třeba v této diskuzi kliknutí na + a na ++ nese jen malý rozdíl v přidané hodnotě.
    Zmizela možnost snadno si vyfiltrovat věci co mají 1+ palců - a vlastně obecně možnost získat nějak informaci o thresholdech.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: Mne taky, ale :-)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    mne by prislo nejlepsi videt histogram a hranici nastavit klinutim do nej. Ale uvedomuju si, ze ostatnim to tak intuitivni prijit nemusi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    @nyx
    K tomu filtrovani dle hodnoceni v diskuzi…

    - zatim mi pocitove vadi ze neznam tu miru. Tedy misto “++++” bych radeji asi videl to cislo aktualne platne
    - v diskuzi k windows to na ty nejvyssi pluska nic nenajde. Na druhou stranu v diskuze o Opere (prohlizeci) je pod nejvyssimi plusky jeden post s 10 kladnymi. Mozna to v techto mene atraktivnich diskuzich neni dulezite, ale je to nejake nefunkcni tak jak jsem to testoval.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ach jo. Vim o co jde, ale do nedele nebudu u C, abych to opravil :-/
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nerozbily se nahledy YT videi? Ani jeden YT odkaz dneska mi nezobrazil nahled...
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Zdar,

    sorry pokud jsem se přehlédl a někdo už to tady hlásil, ale od spuštění nového NYXu jsem si už poněkolikáte všimnul, že když vytvářím novou vlastní událost, tak se dost liší seznam účastníků přímo na stránce události a na stránce událostí (nebo mym úvodu). Například poslední událost:



    a přitom v sekci události (nebo na úvodní stránce vpravo), jsou tito účastníci:



    Ti účastníci na první stránce tvoří podmnožinu těch na druhé stránce výše (ale kromě těch, co neznám) - je možné, že na té druhé stránce se zobrazují i ti, co pouze zvolili "zajímá"? Je možné, že mi tím pádem první stránka zobrazuje pouze ty, kteří "půjdou"? Rád bych tam totiž viděl i ty, které to pouze "zajímá".

    Sorry ještě jednou, jestli už je to v procesu.

    DÍX/RB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam