• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To je divnej bug, mě width fachá i bez divů.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Sakra, tak příště, no. Dík.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: nene, furt nic. V náhledu ten width parametr funguje, ale po odeslaní se odmaže, musí se to obalit divem
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: To jsem myslela, že je už opravené. Ach jo, tak furt nic? Dík.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdo to tu už řešil, hodila jsem fotku odkazem s parametrem width. A teď koukám, že parametr zmizel a na počítači se fotka ukazuje jako tapeta. Jak správně napsat parametr, aby to tam vydrželo? Donedávna mi to fungovalo...
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    NYX: díky.
    NYX
    NYX --- ---
    NYXALLAH: Jo, mam to poznamenane.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Když si chci na inzerát něco koupit, udělám to. Když se na něj chci podívat později, dám si ho do záložek. Nechápu, proč tržiště plevelí historii diskuzí.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Budou se někdy řešit minimálně dvakrát zmiňované inzeráty v historii? Začíná mi připadat, že je toto téma tabuizováno a nechápu proč.
    [SYKES @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    [SYKES @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: No mě taky ne, ale běžně chodím na bookmarky i myšítkem "zpět" a funguje to, tak mě to překvapilo a pro případ, že by to byla nějaké změna, tak jsem to raději nahlásil.
    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: Nenapada me moc duvod krome nejakeho ujeteho natahnuti z cache 🤷🏻‍♂️
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Teď se mi právě stalo:
    - Napíšu a odešlu příspěvek v jednom klubu A (a příspěvek se ukáže), OK
    - kliknu nahoře na "Bookmarks" https://nyx.cz/bookmarks , vidím seznam nepřečtených a kategorií, normálka, OK
    - vidím, že v jiném klubu B jsou nové příspěvky, tak kliknu na jeho název a on se otevře a je tam skoro na celou stránku nových, OK
    - pomalu pročítám druhý klub B a když jsem asi tak uprostřed stránky, tak vpravo dole vyskočí žlutý obdélník s krátkou reakcí na můj příspěvek v klubu A, OK
    - ignoruju ho, neklikám a čtu dál klub B, až mám tu stránku přečtenou. Pak kliknu na "Bookmarks" https://nyx.cz/bookmarks, ale tam nic nového ( z klubu A) nevidím - ???
    - tak kliknu na "Bookmarks" https://nyx.cz/bookmarks, ale tam nic furt nového z klubu A nevidím - ???
    - tak kliknu vpravo dole na čtereček s hlavou a číslem 1 - vidím že vv klubu A mi někdo odpověděl a co - OK
    - kliknu tam na klub A a vidím tu odpověď nepřečtenou

    Je to v pořádku, že po kliknutí levým na Bookmarks se mi ta nová nezobrazila?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: odchazi mi ten komp
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Na me strane zadna zmena.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    od vecera se nejde prihlasit s obstarozni Firefox/45. S novejsi to jde i bez JS. Filtrovani user agent ci co?
    NYX
    NYX --- ---
    Hlavne to bezi asynchronne a neni jasne, jak dlouho to potrva.
    PES
    PES --- ---
    TRILOBYTE: Nejspíš se tím šetří zbytečné dotazy na odkazovaný webserver... proto se to zpracovává až po finálním odeslání...
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    Kdyz vkladam prispevek s odkazem, tak mi to pred nej doplni nadpis z odkazovany stranky. Ale kdyz si dam preview, tak tam (nadpis) neni. Takze ho doplnim rucne do prispevku, poslu a bum ho, nadpis je tam dvakrat :). Neslo by ho doplnit i do nahledu prosim?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ja premyslim, ze to nakonec v diskuzi necham napevno a relativni to bude jen pro last.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam