• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: ten gif expiroval, tak znova a lepe https://x.144.wtf/BoBrM3

    SKAFF: mne by bohate stacilo, kdyby to proste reagovalo na enter :)
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    bych si představil, že by lepší bylo

    kdyz dam do formu cokoliv, co je shoda s existujicim id + enter
    = vlez do jeho infa
    + v naseptavaci, jesli chci alternativne hledat jeho posty nebo posty obsahujici jeho

    kdyz dam do formu cokoliv co je neshoda s existujicim id + enter
    = vlez do fulltextu hledajiciho ten vyraz
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    LUCIEN: umaž poslední znak a pak ho tam dej zpět. Co bys chtěl! :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nešlo by prosím udělat něco s hledáním, pokud do něj něco zkopíruju? Protože pak to často neudělá nic pokud našeptávač nič nenajde a enter to ignoruje...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: tohle je nekdo jinej nez gilotin, ja to sem spis dal informaci. nevim jestli to jde vyresit a jestli to ma vubec smysl nejak resit. ja se tomu spis zasmal :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYHULENY_UFO: Tyvoe..slusnej Von_gilotine style :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mam jenom takovou pripominku uzivatele...

    - mam id v ignoru (normalni ignor v poste a diskusich, ne double)
    - dotycne id me dokaze spamovat v poste skrz poznamky v referenci. reference posle zpravu pres id tori.
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: Musel by zjistit a přepočítat dle zadaného ty případně chybějící hodnoty pro width= a height= a necpat tam ty hodnoty zjištěné fyzicky z obrázku... Pak by to ani neskákalo a ani nebylo kravsky velké (a CSS by to dořešilo pro ty mobily)...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Pokud doplnim rozmery kvuli pomeru stran aby to neskakalo pri loadu, pak max-width zmeni sirku, ale dal se pouziva ta doplnena vyska. Casem by nejspis slo pouzit https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/aspect-ratio a sirku doplnovat jen pokud ji uzivatel nezada - ale to je zatim cerstva novinka.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: jeste dotaz, neslo by nejak (pokud mi neuniklo jak) udelat pri vkladani obrazku ze schranky aby i u nej se nejak dala osefovat velikost?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Proč je nutné přepisovat uživatelem zadaný rozměr? Max-width na mobilech nezafunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak klidne si necham doporucit lepsi reseni, ktere umozni specifikovat velikost a zaroven bude fungovat na mobilu (tj. nepretece ven a zaroven zachova pri nucenem zmenseni spravny pomer stran).
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Dokazes prosim presne popsat jak to zreprodukovat? Zkousel jsem oba druhy uvozovek i bez a vsechno mi funguje ok.
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: Mně to tak nevadí, ale problém je v základu v tom, že se dosazuje do width a height fyzická velikost obrázku a tam je ta zásadní chyba toho celého. Že se to pak maskuje přes CSS je věc jiná.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Proč v jednom klubu vidím příspěvky uživatele, kterého mám v ignore? Registruju jeden jediný, já v něm správce nejsem, ignorovaný uživatel zdá se taky ne.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: Jakkoli tuhle "featuru" spíše považuji za bug - oprava jednoho nedostatku s poskakováním obrazovky při načítání zavedla několik nových bugů - tak řešit podporu archaických verzí browserů… :)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    youtube zrusi viditelnost negativnich palcu, jsou zase o krok dal a nyx? zase spi...
    vtipny je ze negativni bez premiovky nevidis, tyhle vtipny upravu cenzury jsou fakt ujety... jak chcete fungovat ve spolecnosti kdyz umlcujete nebo upravujete nazory? z tohodle se pak nikdy nevyhrabem, dokud neprijde nekdo, kdo ma rovnou mysl...
    uzijte si to a ja si dal minusku vsimat nebudu, je to vzdy jen meric meho pobaveni
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: S tim nahledem je to "zajimave", to budu muset prozkoumat :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    PES: To se koukam stane jen kdyz pred odeslanim zobrazim nahled a zaroven na width attribut pouziju uvozovky. Pokud nahled nezobrazim, nebo dam width do apostrofu, nezobrazi se. Hmm..
    PES
    PES --- ---
    B3DA: Tohle zrovna bylo ze "staré" Opery... nicméně při testech u NELLAS se v HTML kódu nejprve objevil ten ručně zadaný width="800px" , aby pak při následující návštěvě změnil HTML u toho obrázku právě ve stylu, kdy width bylo dle reálné velikosti obrázku, přibylo height a to stylování v CSS...
    B3DA
    B3DA --- ---
    PES: v chrome dobry, v cem na to koukas?

    vsechno desktopovy krom muzejnich verzi a ie by to melo podporovat
    "min()" | Can I use... Support tables for HTML5, CSS3, etc
    https://caniuse.com/?search=min()
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam