• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KOUDY: nebuď na novou vládu tak přísnej...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CPT_PLESARD: necenzuruje ti firefox kundy?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Tady [HWLLFFRDD @ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni] nevidím obrázek, jen velký hnědý obdélník s přetrženým papírkem.
    Link na obrázek je https://pbs.twimg.com/media/FFh7B50XwAwHDiL?format=jpg&name=4096x4096
    To je funkce, nebo můj Firefox má nějaký problém?

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NELLAS: Díky, kouknu pak na PC, nyxdroid je hlavní client
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BUCKOWSKI: Na úvodní stránce vpravo nahoře.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Možná hloupý dotaz, ale kde najdu, kolik dní premium mi ještě zbývá?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To umí udělat chrome - když někdo v diskuzi píše třeba v azbuce, usoudí že je to ruská stránka a snaží se překládat :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    DOUPLE: to vypada na nejakej automatickej preklad. Zkus disablovat vsechny addony v prohlizeci..
    NYX
    NYX --- ---
    DOUPLE: To nedela nyx :-) Nejaka extension? Kazdopadne wtf ;-)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    TARMAQ: jj nahore prejmenovany buttony, popisky se zmeni kdyz scrolluje doslu nebo prekliknes kamkoli jinam
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    DOUPLE: mohl bys to trochu popsat? Narazis na ty divny popisky nekterych polozek v menu?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo, to pujde :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256: Nyxi?
    MATHES
    MATHES --- ---
    resp prestal jsem kvuli tomu uploadovat na nyx a misto toho si to hostuju jinde a tady jenom linkuju (protoze tak si to poradi ohlidam)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KOC256: ano prosim, tohle me fakt depta
    NYX
    NYX --- ---
    DOUPLE: To tam vidi i nekdo jiny? :-)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    tenle easter egg je bug nebo feature (v posledni, pri scrollovani nahoru)? :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co u nahrávání obrázku dodržovat jejich pořadí od vrchu dolů. nevím jak někdo jiný, ale já VŽDY čtu příspěvek z vrchu dolů a takto vnímám i obrázky a tak je i nahrávám, ale ony se nahrají v opačném pořadí...

    Nebo jsem v tom sám?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NIKDAS:
    u premiovky bez reklamy stačí kliknout (swipnout, ...) zpět, objeví se ti formulář, opravíš, odešleš a pak původní smažu... Jasně občas někdo už stihne odpovědět na první, ale to je jen promile...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    LEENVECKA: NYX: Taky příspěvky, co potřebujou upravit zkopíruju+mažu, jenže někdy to nestihnu dost rychle a někdo už mezi tím stihl odpovědět, což pak ztěžuje orientaci ve vlákně. Člověk pak odpovídá na příspěvek, který je až nad ním, a odkaz v jeho příspěvku je nefunkční.

    Proto bych to omezil max časem :)

    EDIT: no samozřejmě jsem napsal s, místo z! Vidíte to?!! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam