• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADITU
    ADITU --- ---
    TARMAQ: máš pravdu. pardon, jsem dneska ultimátně mimo a než se pořádně vyspím, radši už nebudu psát na internety.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    22DAEMON: v klubu vidím +22 a 22 ikonek, takže asi nějaký ignore
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ADITU: kdyby ten nesoulad byl dan minusem, tak by muselo byt celkove hodnoceni mensi nez pocet kladnych palcu. Tohle bude dany spis tim, ze dal + i nekdo, kdo te ma/koho mas v DI.
    ADITU
    ADITU --- ---
    22DAEMON: aha, sry, že není tvůj jsem úplně přehlídla. ne, takové nastavení není. za mě to tím spíš tedy vypadá, že celkem palečkovalo 23 lidí: 22 pozitivně, 1 negativně.
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Teď jsem experimentalně zjistit, že pokud sleduju diskuzi, tak postup (1) nesledovat (nad diskuzí) (2) sledovat (nad diskuzí) a vybrat jinou kategorii nefunguje,
    oproti tomu v nastavení sledovaných "přesunout vybrané do kategorie" funkční
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    ADITU: hele neni to muj prispevek a v nastaveni nic jako "viditelné negativní hlasy na cizích postech" není? nebo mě nasměruj
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mám premium, abych neměl reklamy - opravdu není možný, abych si nastavil, že když dám zpět tak uvidím co na té stránce bylo a nedostanu vynucený refresh?
    ADITU
    ADITU --- ---
    22DAEMON: nebo dal někdo mínus, a nemáš zapnuté zobrazování mínusů...?
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Počty nesedí, počítám že jde o důsledek nějakého DI ? jinak jde o příspěvek [NKI @ Novinove Titulky=-]

    MATHES
    MATHES --- ---
    DNF: ja mel podobnej problem, kdyz se mi nejak blbe updatnul DST Root certifikat
    DNF
    DNF --- ---
    CPT_PLESARD: jo no, mam to to samy cca od noveho nyxu. zajimavy je, ze kdyz ten obrazek pretahnu do addressbaru, tak ze nacte np, stejne tak kdyz na nej nekdo odpovi a podivam se na tu odpoved aby se ukazala jako popup, tak ho to taky normalne zobrazi. Nezkoumal jsem to, postihuje to obrazky od stejnych lidi, tak si rikam ze to je nejaka security vec.
    KEJML
    KEJML --- ---
    CPT_PLESARD: Jo, Firefox na od nějaký verze (aspoň v mým nastavení, nevím jestli v úplným defaultu) blokuje obsah, ze stránek, který víc sledují tvůj pohyb po internetu, nevím jak je přesně to pravidlo, postihuje to Facebook, myslím že i Twitter a další
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NYX: zaúřadovala ochrana proti sledujícím prvkům sociálních sítí
    NYX
    NYX --- ---
    CPT_PLESARD: Otevri developer tools, zalozka Net, reloadni stranku a podivej se, jak dopadl request na ten obrazek.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KOUDY: nebuď na novou vládu tak přísnej...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CPT_PLESARD: necenzuruje ti firefox kundy?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Tady [HWLLFFRDD @ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni] nevidím obrázek, jen velký hnědý obdélník s přetrženým papírkem.
    Link na obrázek je https://pbs.twimg.com/media/FFh7B50XwAwHDiL?format=jpg&name=4096x4096
    To je funkce, nebo můj Firefox má nějaký problém?

    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    NELLAS: Díky, kouknu pak na PC, nyxdroid je hlavní client
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BUCKOWSKI: Na úvodní stránce vpravo nahoře.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Možná hloupý dotaz, ale kde najdu, kolik dní premium mi ještě zbývá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam