• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nyx obcas vraci cernobile nahledy obrazku, pozorovatelne je to hlavne v appkach (konkretne otestovano v Nyxu i Fyxu), ale i na webu v kontextovem nahledu (hover mysi na nasledujici odkaz): [XMEDA @ TANKY / OBRNENA TECHNIKA :100% robusta]

    Nyx z nasledujiciho obrazku



    udela tohle

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Odřezávání marketingových atributů potřebuje ještě trochu lásky - např. [KEB @ Darwinova cena]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a já bych měl prosbu - je krásné, že se mi ukáže, že mi někdo napsal (červený nápis), ale bylo by se mi líbilo ještě víc, kdyby to byl nejen nápis, ale i link na https://nyx.cz/mail :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Ahoj,
    u tržiště jsem narazil na špatné chování filtru.

    Jak zreplikovat:
    Vyberu pánské boty, vyberu velikost. Následně se přepnu do oblečení a vidím prázdný seznam - zůstal platný filtr na velikost 45, který není platný.
    Podobné chování i u dalších částí tržiště.
    NYX
    NYX --- ---
    OCTOPUSS: Poradi menit nejde. Ale ten proklik pryc je divny, to se mi nedeje.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Zase žádná reakce?
    Mám pocit, že cokoli sem napíšu je ignorovaný
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No asi mi jde o tu diskuzi. Trziste je trochu pres ruku...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: V diskuzich zustavaji dokud se nesmazou.Po case se oznaci jako neaktivni a vypadaji jinak. Ale musel bych se podivat jak je to ted vlastne vizualne resene.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Super funguje.

    nemely inzeraty drive omezenou platnost? Nyni mi to najde i z roku 2020...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Melo by byt doplneno i pro inzeraty i udalosti.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Mrknu na to...pro nejake typy prispevku to je vyresene (ankety, zadosti o diskuze, kostky), ale pro inzeraty a udalosti zatim ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A to, že nefunguje hledání je asi chyba toho přenášení tržiště do "klubu". Tuším, že se tu kolem už něco řešilo ne?

    KOC256
    KOC256 --- ---
    To je asi chybka což?

    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    jeste jen upresnim ze ty hrozny datumy mam v uvodu a kdyz ty udalosti otevru tak pak teprve vidim par akci po novem roce kde ty datumy sedi..
    jinak mne to vzdy rozesmeje a zlepsi naladu .. akorat je s tim trochu vic prace se dopatrat presneho data..
    jinak preji vsem hezke svatky a stastny novy rok
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    koukam na to a mam tam vsechny udalosti az od roku 28 ..
    NYX
    NYX --- ---
    VOYAGER: V nejake fazi tam nebyl limit, tak to slo takhle zalozit.
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    jsem to tu moc neprocital tak snad to po nekom neopakuji ale mne se zobrazuje u udalosti neskutecny datumy u roku jako treba 2031 atp
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    (jo a v zobrazení vlastního inzerátu by možná bylo lepší změnit "nastavení" na "editace")
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Když při zakládání inzerátu chci prohodit pořadí fotek, místo očekávaný změny se jedna z fotek otevře v miniatuře, a při pokusu se vrátit se všechno co jsem napsal smaže :(
    1) existuje funkce prohození pořadí vůbec, a pokud ne, můžeš ji přidat?
    2) mohly by se rozepsaný inzeráty nějak ukládat?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Tak jsem to zakrikl...nektere WebP pujdou (a jdou i ted), tenhle zrovna ne :( Konkretne je zatim problem "Alpha, Lossless and Animation isn't supported". Ale aspon jsem si pro ty podporovane WebP upravil aby taky detekoval spravne rozliseni apod a je to pripravene az dodelaji lepsi podporu do te image knihovny.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam