• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    LORD_DE_SEIS:
    SPIKE411:
    NYX:
    Diky za reakce, asi nejsu systemu znaly a musim si to projit.dik
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    NYX: V moment procházení threadů nevíš, jestli tě daná věc bude zpětně zajímat, Těžko se k ní vrátíš, protože prvoplánově bys musel dávat "upomínku" na každý příspěvek, který si obodoval / komentoval (tam je to řešitelné přes vyhledávání svých příspěvků).
    NYX
    NYX --- ---
    BUDDHA: Na tohle jsou upominky.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Ahoj, uvítal bych, kdyby byla nějaká možnost vyhledat příspěvky, kterým jsem dal PALEC / KOMENTÁŘ.
    Kolikrát si takto člověk "označí co je fajn", ale nemůže se k tomu nějak jednoduše vrátit, protože zapomene auditko, kde to objevil.

    Nějaký "ACTIVITY LOG", což :)

    Díky za zvážení, případně navigaci jak to nejlépe pohledat.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HOWKING: prej ti mám poděkovat - tak díky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GLOBETROTTER:
    Tady neni demokracie :-)
    Anketu si klidne udelej v anketovem auditku…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NYX: Bylo by možno na toto udělat anketu, zda lidi spíš chtějí aby to bylo jasné nebo aby to bylo skryté? Možná pak další anketu na to samé u DI.
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: No tak tohle je zamer, aby to nebylo videt :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Když už jsem tak uspěl s tímto: [HOWKING @ nyx :: pripominky uzivatelu] a s jídlem roste chuť, nestálo by za pozornost i toto: [HOWKING @ nyx :: pripominky uzivatelu] ;-)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    GIOMIKY: proc by jsi nyx nutil pres darkreader, kdyz si muzes vybrat 2 tmavy theme by default?
    viz Nastaveni > Vzhled systemu
    https://nyx.cz/profile/GIOMIKY/settings/design
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GIOMIKY: ty jsi divně barevnej :P ale zase to nechybí písmenka...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KID_MCHUTT: Aby nebyl divne barevnej
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GIOMIKY: na čtení nyxu? proč bych sakra instaloval nějaký addon na čtení nyxu?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zajímavé, tak to dělal chrome, restart pomohl, ale tohle jsem teda ještě neviděl :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    teda nechci si stěžovat, ale ten nyx je dneska dost nečitelný

    Version 98.0.4758.102 (Official Build) (64-bit)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: No ten styl posty je uz prekonany, ale chapu ze je tu vysoke procento lidi co uvizlo v casove smycce - me nevyjimaje :-)

    Ono staci abych s nekym vymenil 10 zprav a jakakolik jina konverzace je tu tam i kdyz jsem v ni chtel treba pokracovat…

    Asi dat nejaky vetsi vyznam tomu bocnimu panelu alespon.
    - moci si nekoho pripinovat
    - mit tam TS posledni vymeny + indikace smeru
    - …

    V ramci moznosti zachovani funkcionality no…
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nad smichanou postou vs konverzace jsem premyslel, ale aby fungovala rozumne evidence neprectenych, musel by dany clovek na vsech zarizenich pouzivat jedno nebo druhe. Tj. pokud bych to umoznil, musely by to implementovat vsechny appky. Nebo kompletne prejit na konverzace.

    Z toho by plno lidi nebylo stastnych imho :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Případně mít na osobu zvoneček - zapínat vypínat notifikace… :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: Však já nepíšu, že to má Nyx hodit do koše, ale aby se to udělalo použitelné i pro ty, co to jako messenger nechtějí - a od toho jsou právě ty merge, notifikace jen při prvním postu, možnost vypnout příjem z chatu, apod.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    Chapu, ze nekdo to nechce pouzivat jako messenger, ale třeba někdo jo.

    - někdy ignoruji první notifikaci - nemám čas, nevšimnu si, … >> úplně bych nezatracoval, násobné notifikace. Kolik a s jakou prodlevou je otázkou

    - Nyxi, možná by bylo fajn to umět i rozumněji seskupovat v “poště”. Třeba jako když používáš WhatsApp/Telegram atp. V prohlížeči. tedy odpíchnout se od konverzace a nemít to jako v Mailovém klientovi. To pak velice rychle mizí v zapomnění…

    - bylo by fajn umět si tyto “konverzace” označit jako nepřečtené. Zatím pro to neomaleně využívám Upomínky

    Prostě když už do toho sahat, tak pořádně a nedělat z toho něco na půl cesty…
    NYX
    NYX --- ---
    Na starem nyxu to neprijimalo zpravy v mezicase kdy clovek prechazel mezi strankami. To by ted melo byt poresene, po znovupripojeni se poslou zpravy za poslednich pet vterin (a jiz zpracovane se zahodi).

    Jeste tedy premyslim, jak poresit to, ze clovek treba na deset minut zavre nyx s otevrenym chatem a pak se vrati. Mezitim mu mohly prijit nejake zpravy, ktere se do toho okna nedostanou. Mozna tam udelam dotazeni poslednich X zprav zpetne z api nebo pozaviram ta okna pokud bude nejaka delsi prodleva. Uvidim pak az to bude v chodu, co bude davat nejvetsi smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam