• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX: A není nejlepší o těch (alespoň zásadních) novinkách ve funkcionalitě informovat prostřednictvím TORI v poště? Tak se k těm informacím dostane každej a nebude pak překvapenej, že se něco najednou začne chovat jinak. Jako sorry, ale jsem zvyklej na nějaký UI/UX a nechci, aby mi automaticky začalo něco fungovat jinak, když to tak nechci. Ostatně, to je důvod, proč už nehodlám posílat prachy za prémiovku, jde to s NYXem od desíti k pěti.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To asi jo...

    Ta úvodka je nedoceněná, na druhou stranu pak utíkají nějaké informace, které by bylo super vědět...

    Možná třeba nějaká notifikace v menu ("úvod" --> "úvod (!)"), že se tam něco změnilo - kde oblast zájmu bych si určil - anketa+novinky+nové diskuze, třeba.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No hodne lidi tam nechodi. Proto vsichni dostali uz davno novinky do sledovanych. Nekdo si je vyhodil zas pryc, ale to uz je jeho volba. Umim si jeste predstavit ty novinky v bookmarcich nechat svitit vzdy nahore, kdyz tam jsou nove, ale to by imho vygenerovalo vic dotazu nez kolik by jich to usetrilo :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NOP:
    a chodil by jsi tam, kdybys toto při změně viděl v bookmarsk či bookmarks/history?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jasan, data vidíš ty, kolik lidí po přihlášení leze do HOME a kolik do bookmarsk + bookmarks/history.

    Ale myslel jsem to tak, že na HOME je třeba i anketa... A možná i další věci, ale osobně z toho nic dalšího nepoužívám...
    NOP
    NOP --- ---
    (já na Úvod chodím, zajímají mne ankety a nově založené diskuse)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mluvim o oznameni ze se to zavadi, ne objeveni zakazu pri snaze neco nahrat.
    ale coz.
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: Hned nad polem pro psani prispevku, ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ale info o zakazu fcb obrazku nikde.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: To si pak lidi ozyvali, ze jim tu samou informaci rvu do chrtanu tremi cestami (uvod, bookmarky, novinky v bookmarcich).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Vidis to je zajimavy namet...

    Co nektere informace z uvodni strany integrovat do stranky sledovanych a pokud neco noveho je, tak ji zobrazit stejne jako zmenene zahlavi... Samozrejme s moznosti si zvolit co tam chces... Ale uz jen jak to pisu, tak mi to prijde jako dost slozite...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEJML: To je první věc, kterou jsem přepl, když to bylo možné. Po přihlášení hned na historii / sledované, stránka úvod nikoho nezajímá. IMHO tam nechodí skoro nikdo, možná jednou za rok na prodloužení prémiovky.
    NYX
    NYX --- ---
    Novinky v systemu jsem vlozil vsem lidem do bookmarku. Ti mi prijde jako dostacujici reseni.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    no ta homepage navštěvuji spíše omylem... NYX mám nastálo připinovaný a start page je pro me seznam sledovaných...
    KEJML
    KEJML --- ---
    BURKHAR: Ono se to ukazuje na úvodní stránce po loginu, ale ne všichni tam chodí. Já právě místo toho sleduju ten linkovaný klub s novinkami.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    To souhlas. Není to zase tolik SPAMu, aby to nemohlo obtěžovat všechny a pořád. Co @Nyxi?

    Každopádně ať nápad bude či nebude vyslyšen, tak jako pokročilý uživatel si můžeš sledování nastavit ;-).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOC256: Tohle by mělo chodit automaticky, já na tohle žádné oznámení nedostal a musel se proklikat do nastavení, abych se toho okamžitě zbavil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Však to Nyx přímo zmiňuje v oznámení novinky.

    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KOC256: Nesouhlasím. Obzvlášť, když se to vypnout nedá jedním klikem a musíš to jak kokot někde hledat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURKHAR:
    Většina lidí je "líných", tedy pokud je tvůrce přesvědčen, že dělá dobrou věc (nepolemizuji o tom), tak je IMO dobré to zapnout a dát možnost na vypnutí :-).
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiklonil bych se v rámci inovací k tomu, aby se nikomu nová funkcionalita (pískání, chatovací panel, whatever si vymyslíš místo 2D anket, který byly super, atp.) implicitně nikomu nezapínala. Naopak napiš: "Hele, udělal jsem tohle, kdo chce, ať si to zapne tady v tomhle nastavení." Sorry, nebuď jak FB.
    NYX
    NYX --- ---
    QZUZKA: Aha...jsem myslel, ze na sirku videt budou. Pravdu mas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam