• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    v premium verzi (mam vypnuty vyskakovaci notifikace, chatovy okynko, zvuk) kdyz mi nekdo napise do posty, tak se mi nejde kliknout na cerveny odkaz jmena cloveka, ktery mi pise, musim klikat do zahlavi na "poštu"
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Lifesaver!.
    NYX
    NYX --- ---
    A uz by to melo byt ok..
    NYX
    NYX --- ---
    No ale tak to je blocker :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LUCIEN: V angličtině ne :)

    TORI --- --- 22:46:39 4.3.2022+1
    Welcome and have a good time.

    You can invite some of your friends if you think they might be interested.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tori přidává jednu tečku navíc u přivítání, viz: [TORI @ Doktoři, doktorky, medici a medičky. CAVE pacienti budou vymazáni!]

    "Můžete pozvat své přátele.."
    NYX
    NYX --- ---
    A uz to podporuje i moje iOS appka...ale buhvi kdy zas budu posilat dalsi verzi do storu.
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Díky Nyxovi

    17 hlasy od 17 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Díky :-)
    S2FI
    S2FI --- ---
    NYX: Není pravidlem, že tam taková možnost je a když není, ale chci vidět výsledky, zkresluji jakoukoliv volbou výpovědní hodnotu takové ankety. Viz např. [KOTENCE @ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu]. I když tam ta možnost je, tak pro nějaký procentuální vyhodnocení musím tu únikovou hodnotu eliminovat a pak počítat s tím zbytkem, což není úplně komfortní resp. ta zobrazená procenta jsou vlastně chybná, protože IMHO tato úniková volba by neměla ovlivňovat procentuální poměr ostatních hodnot viz

    Pokud by to nebylo komplikované, myslím, že by to své opodstatnění opravdu mělo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Vsak o tom pisu ne? A pak zneprehlednuje vysledek.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Prijde mi, ze vetsinou se takova unikova moznost dava rovnou jako jedna z odpovedi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Návrh…
    Mít u anket možnost nehlasovat, ale vidět výsledky, pokud anketa není pro mě relevantní. Je to sice maličklost, ale je dost anket jen pro určitou skupinu (např. jen muže) a pak zbytečně je rozmělněn poměr mezi relevantními odpovědmi a tou “jsem žena, netýká se mě to, …”.

    Což @nyx?
    ZEMLICKA
    ZEMLICKA --- ---
    NYX: Aha, skvělé, tak to jsem jen slepej! Děkuji!
    NYX
    NYX --- ---
    ZEMLICKA: Tam by mely fungovat ty tri pomlcky za nickem nebo ikonka linku v rohu prispevku.
    ZEMLICKA
    ZEMLICKA --- ---
    Nešlo by novinky v systému, co se zobrazují na úvodní stránce, udělat proklikávací přímo do diskuze, aby je šlo snadněji "označit" za přečtené?
    Takhle pokaždé musím hledat, kde mám ten bookmark... jako je to o třech kliknutí, ale mému OCD by to pomohlo :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NELLAS: Jsi zlaticko, asi jsem mel neco blbe zakliknute. Uz to funguje. Moc dekuji!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: A nemáš zakliknuté, aby se ti tam zobrazovaly jen kluby s novými příspěvky?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Vim, ze to nikoho nezajima, ale zmena uchovani, respektive mizeni klubu, z historie, je otravna a komplikuje mi zivot.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam