• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Díky :-)
    S2FI
    S2FI --- ---
    NYX: Není pravidlem, že tam taková možnost je a když není, ale chci vidět výsledky, zkresluji jakoukoliv volbou výpovědní hodnotu takové ankety. Viz např. [KOTENCE @ ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu]. I když tam ta možnost je, tak pro nějaký procentuální vyhodnocení musím tu únikovou hodnotu eliminovat a pak počítat s tím zbytkem, což není úplně komfortní resp. ta zobrazená procenta jsou vlastně chybná, protože IMHO tato úniková volba by neměla ovlivňovat procentuální poměr ostatních hodnot viz

    Pokud by to nebylo komplikované, myslím, že by to své opodstatnění opravdu mělo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Vsak o tom pisu ne? A pak zneprehlednuje vysledek.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Prijde mi, ze vetsinou se takova unikova moznost dava rovnou jako jedna z odpovedi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Návrh…
    Mít u anket možnost nehlasovat, ale vidět výsledky, pokud anketa není pro mě relevantní. Je to sice maličklost, ale je dost anket jen pro určitou skupinu (např. jen muže) a pak zbytečně je rozmělněn poměr mezi relevantními odpovědmi a tou “jsem žena, netýká se mě to, …”.

    Což @nyx?
    ZEMLICKA
    ZEMLICKA --- ---
    NYX: Aha, skvělé, tak to jsem jen slepej! Děkuji!
    NYX
    NYX --- ---
    ZEMLICKA: Tam by mely fungovat ty tri pomlcky za nickem nebo ikonka linku v rohu prispevku.
    ZEMLICKA
    ZEMLICKA --- ---
    Nešlo by novinky v systému, co se zobrazují na úvodní stránce, udělat proklikávací přímo do diskuze, aby je šlo snadněji "označit" za přečtené?
    Takhle pokaždé musím hledat, kde mám ten bookmark... jako je to o třech kliknutí, ale mému OCD by to pomohlo :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NELLAS: Jsi zlaticko, asi jsem mel neco blbe zakliknute. Uz to funguje. Moc dekuji!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: A nemáš zakliknuté, aby se ti tam zobrazovaly jen kluby s novými příspěvky?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Vim, ze to nikoho nezajima, ale zmena uchovani, respektive mizeni klubu, z historie, je otravna a komplikuje mi zivot.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: ok
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: No prekryvani mi prijde jako nejhorsi mozne reseni. Mozna casem dojde zas na tu moznost soupat si ta okna kam clovek bude chtit, ale prioritu to nema.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Neslo by to vyskakovaci okno s chatem udelat tak polovicni vysky (nebo mi dovolit resize)? Jo a kdyby prekryvalo normalni diskuzi jako kdysi a ne aby mi to cely posunulo doleva, to by bylo taky fajn :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX: A není nejlepší o těch (alespoň zásadních) novinkách ve funkcionalitě informovat prostřednictvím TORI v poště? Tak se k těm informacím dostane každej a nebude pak překvapenej, že se něco najednou začne chovat jinak. Jako sorry, ale jsem zvyklej na nějaký UI/UX a nechci, aby mi automaticky začalo něco fungovat jinak, když to tak nechci. Ostatně, to je důvod, proč už nehodlám posílat prachy za prémiovku, jde to s NYXem od desíti k pěti.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Je to rozbity. Nefunguje mi spravne historie. Kluby z ni mysteriozne mizi. Navstivim klub, ale ten zmizi z historie a uz tam neni.
    NOP
    NOP --- ---
    KOC256: No, doufám, že mi v bookmarcích novinky přistávat nebudou, tam chci mít jen bookmarky. Pro nové diskuse chodím na úvod. Dříve jsem se koukal přímo do auditka, kde se o diskusích hlasovalo, ale vadí mi, že když pro něco zahlasuju, tak se mi to hodí automaticky do bookmarků. Teď se jen čas od času zajdu mrknout, co vzniklo nového.

    Novinky jako takové mám ve sledovaných, to je základ!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To asi jo...

    Ta úvodka je nedoceněná, na druhou stranu pak utíkají nějaké informace, které by bylo super vědět...

    Možná třeba nějaká notifikace v menu ("úvod" --> "úvod (!)"), že se tam něco změnilo - kde oblast zájmu bych si určil - anketa+novinky+nové diskuze, třeba.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: No hodne lidi tam nechodi. Proto vsichni dostali uz davno novinky do sledovanych. Nekdo si je vyhodil zas pryc, ale to uz je jeho volba. Umim si jeste predstavit ty novinky v bookmarcich nechat svitit vzdy nahore, kdyz tam jsou nove, ale to by imho vygenerovalo vic dotazu nez kolik by jich to usetrilo :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NOP:
    a chodil by jsi tam, kdybys toto při změně viděl v bookmarsk či bookmarks/history?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jasan, data vidíš ty, kolik lidí po přihlášení leze do HOME a kolik do bookmarsk + bookmarks/history.

    Ale myslel jsem to tak, že na HOME je třeba i anketa... A možná i další věci, ale osobně z toho nic dalšího nepoužívám...
    NOP
    NOP --- ---
    (já na Úvod chodím, zajímají mne ankety a nově založené diskuse)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mluvim o oznameni ze se to zavadi, ne objeveni zakazu pri snaze neco nahrat.
    ale coz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam