• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Ja nad tim budu premyslet.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co možnost nedávat tam jenom tagy, ale celé vyhledávací řetězce?

    Ta varianta, že by se ty uložené uživatelské filtry ukazovali v bookmarcích, jako to bylo na starém nyxu, mne oslovovala přeci jen více, než jen # přímo v diskuzi…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ukládání OK
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: myslim to ukladani ted
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No mezera na konci je pořád no-way
    NYX
    NYX --- ---
    Zkus ted :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    aha a ted se mi v jiné diskuzi nijak nedaří tagy vyplnit. ani když odděluji mezerama, #, ",", ... tak asi počkám ... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A ted nevím, zda jsem se s někám potkal, ale napsal jsem do nabízených tagů "chyba, update" a po uložení vidím toto :-)

    NYX
    NYX --- ---
    Mam tm zjevne nejakou chybku nejde :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A ještě jedna drobnost. Pokud na konci výčtu udělám mezeru, tak mi to zahlásí chybu formátu... Chápu, ale i tak je to mírně matoucí...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    jen drobnost, pro nastavení není český překlad...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Jsem proto, aby krom defaultních správcem bylo možné dělat i vlastní - ostatně, to přeci kdysi na nyxu bylo
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: definici necham na tvem uvazeni. v pripade 3. svetove by definice adminem fungovala taky
    imho by "-#kecy" mohl byt i "nyx default" dostupny pro vsechny diskuze, pokud clovek posila neco, co souvisi s danym tematem diskuze pouze okrajove
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: A definoval by to autor diskuze nebo kazdy clovek sam? Napada me treba kdyby to nastavil autor diskuze, kazdy by mel v bookmarcich krome tech filtru na obrazky/doakzy i tyhle filtry (treba i vic nez jeden) a mohl by diskuze vlezt bud normalne nebo pres takovy filtr. Ale mit nejaky uplne automaticky filtr co by se aplikoval vzdy, to nevim jestli chci delat.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Mám tu další z ranku "až se Nyx bude nudit" :)

    Líbilo by se mi, kdyby mi Tori vždy popřála k nyxím narozeninám. Napadlo mě to když jsem si přečetl tenhle post [EETEE @ Zjištění] :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NAVARA: ano, udelas i negativni filtr (viz treti odkazovany prispevek v mym postu), ale ja mluvim o permanentnim, ktery ti zustane aktivni pri kazde navsteve dane diskuze
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: Filtr na tag uděláš už teď - nyx.cz/discussion/1?text=%23abc - ale negativní filtr by nemusel být špatný :)
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: Kdo vsechno? Ja co jsem zaregistroval tak je kazdemu jen pro smich, tak nevim, jestli to neni spis hezky pohled mimo bublinu. Ale mozna neco prehlizim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam