• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Pouzival jsem operu. EDGE mi prijde aktualne lepsi. I kdyz ma sve ALE…
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: jo. pritom to stacilo obrandovat a cestou nedosrat jako vsecko
    KOMPAS: to je zajimavy, ve vivaldi to vidim ok, pritom oboji ma scrollbar aktivni

    Ten ClearType text tuner tomu trochu pomuze, ale..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Myslis ten MS chromium jo?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    B3DA: než začneme hanit Edge, tak mně to dělá i ten Vivaldi
    konkrétně se to rozmaže vždy, pokud je viditelný celý obsah včetně řádku "Kliknutím sem …", jakmile se to tam nevejde a aktivuje se scrollbar, je to normálně ostré
    ne, že bych tomu rozuměl, ale podezírám nějaké CSS ošklivosti, jednou jsem něco podobného potkal na projektu
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tak ty ms browsery byly vzdycky trochu special :)
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Zkusit buď vypnout akceleraci v EDGE Edge Settings -> System -> Switch off "Use hardware acceleration when available"
    anebo si ve Win najít a "poladit" technologii ClearType
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    To bude ono. Ale čím to je tak speciální :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Vlevo vivaldi, vpravo edge. heh

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zkusím ještě takto. Ale zase tam to je šedivé. Ale prostě já to tam vidím :-)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    Možná, ale dělá mi to na dvou PC. Používám EDGE, zobrazení na 100%. Nevím, že bych někde nějak kouzlil...
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tohle bude lokalnim nastavenim treba fontu. U me je to ostry pri ruznych zvetsenich
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Nevím zda to nejde vidět, ale to okno je viditelně rozmazané. Neumím to asi lépe popsat :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: rekl bych, ze je rec o Antialiasingu. Vypada to, ze to co ma pod tim modalem je nevyhlazeny..
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Rozmazany? Nejak to tam nevidim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Výběr skupiny pro zařazení diskuze je rozmazaný. Vždy si toho všimnu, ale nikdy se mi to zatím nechtělo hlásit... ...jen abych předešel tomu, že to je něco nahodilého...

    NYX
    NYX --- ---
    POOWL: filtrujes -#kecy
    POOWL
    POOWL --- ---
    dá se nějak při čtení diskuze hashtag pouzit i pro zabraneni zobrazeni?
    Například chci číst vše kromě #kecy
    NYX
    NYX --- ---
    Ale kdyz na to koukam, nevim jestli vubec chci ty & v hashtagu podporovat...v textu se stejne ulozi jako html entita a hledat se v tom pak neda...a poruznu to prekladat sem a tam zni jako pekny opruz :-/
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Chvili mi trvalo nez mi doslo, ze jde o bug v kodu, ktery tam uz je dano a ne v te nove casti :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ukládání už ok, jen ještě úplně nefunguje ten ampersand - z #foo&bar udělá po odeslání #foo&;bar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam