• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ukládání už ok, jen ještě úplně nefunguje ten ampersand - z #foo&bar udělá po odeslání #foo&;bar
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Ja nad tim budu premyslet.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co možnost nedávat tam jenom tagy, ale celé vyhledávací řetězce?

    Ta varianta, že by se ty uložené uživatelské filtry ukazovali v bookmarcích, jako to bylo na starém nyxu, mne oslovovala přeci jen více, než jen # přímo v diskuzi…
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ukládání OK
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: myslim to ukladani ted
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No mezera na konci je pořád no-way
    NYX
    NYX --- ---
    Zkus ted :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    aha a ted se mi v jiné diskuzi nijak nedaří tagy vyplnit. ani když odděluji mezerama, #, ",", ... tak asi počkám ... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A ted nevím, zda jsem se s někám potkal, ale napsal jsem do nabízených tagů "chyba, update" a po uložení vidím toto :-)

    NYX
    NYX --- ---
    Mam tm zjevne nejakou chybku nejde :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A ještě jedna drobnost. Pokud na konci výčtu udělám mezeru, tak mi to zahlásí chybu formátu... Chápu, ale i tak je to mírně matoucí...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    jen drobnost, pro nastavení není český překlad...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Jsem proto, aby krom defaultních správcem bylo možné dělat i vlastní - ostatně, to přeci kdysi na nyxu bylo
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: definici necham na tvem uvazeni. v pripade 3. svetove by definice adminem fungovala taky
    imho by "-#kecy" mohl byt i "nyx default" dostupny pro vsechny diskuze, pokud clovek posila neco, co souvisi s danym tematem diskuze pouze okrajove
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: A definoval by to autor diskuze nebo kazdy clovek sam? Napada me treba kdyby to nastavil autor diskuze, kazdy by mel v bookmarcich krome tech filtru na obrazky/doakzy i tyhle filtry (treba i vic nez jeden) a mohl by diskuze vlezt bud normalne nebo pres takovy filtr. Ale mit nejaky uplne automaticky filtr co by se aplikoval vzdy, to nevim jestli chci delat.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Mám tu další z ranku "až se Nyx bude nudit" :)

    Líbilo by se mi, kdyby mi Tori vždy popřála k nyxím narozeninám. Napadlo mě to když jsem si přečetl tenhle post [EETEE @ Zjištění] :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NAVARA: ano, udelas i negativni filtr (viz treti odkazovany prispevek v mym postu), ale ja mluvim o permanentnim, ktery ti zustane aktivni pri kazde navsteve dane diskuze
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: Filtr na tag uděláš už teď - nyx.cz/discussion/1?text=%23abc - ale negativní filtr by nemusel být špatný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam