• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v tom kombáči to pak ale už bude nepřehledné a oklikou se vracíme k tomu použít nějaká makra (zástupné symboly)... :)
    NYX
    NYX --- ---
    Marquee a blink!
    TUILE
    TUILE --- ---
    jestli tam bude b a i, tak zam dej i s :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nemam. B a I zvazim. Jeste uvazuji nejaky seznam, nejspis UL. A kod mozna predelam na tu kosatejsi verzi - ted, kdyz to nebude nutne psat rucne:

    <code lang='extension'>...</code>
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To napovídátko super. Dloiho jsem po tom toužil. Ale bylo by možné ta mít i I a B? Případně když vidím jak řešíš "kód", tak máš pro to taky implementaci? *tučné* - třeba?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Pouzival jsem operu. EDGE mi prijde aktualne lepsi. I kdyz ma sve ALE…
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: jo. pritom to stacilo obrandovat a cestou nedosrat jako vsecko
    KOMPAS: to je zajimavy, ve vivaldi to vidim ok, pritom oboji ma scrollbar aktivni

    Ten ClearType text tuner tomu trochu pomuze, ale..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA: Myslis ten MS chromium jo?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    B3DA: než začneme hanit Edge, tak mně to dělá i ten Vivaldi
    konkrétně se to rozmaže vždy, pokud je viditelný celý obsah včetně řádku "Kliknutím sem …", jakmile se to tam nevejde a aktivuje se scrollbar, je to normálně ostré
    ne, že bych tomu rozuměl, ale podezírám nějaké CSS ošklivosti, jednou jsem něco podobného potkal na projektu
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tak ty ms browsery byly vzdycky trochu special :)
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Zkusit buď vypnout akceleraci v EDGE Edge Settings -> System -> Switch off "Use hardware acceleration when available"
    anebo si ve Win najít a "poladit" technologii ClearType
    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    To bude ono. Ale čím to je tak speciální :-)
    B3DA
    B3DA --- ---
    Vlevo vivaldi, vpravo edge. heh

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zkusím ještě takto. Ale zase tam to je šedivé. Ale prostě já to tam vidím :-)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    B3DA:
    Možná, ale dělá mi to na dvou PC. Používám EDGE, zobrazení na 100%. Nevím, že bych někde nějak kouzlil...
    B3DA
    B3DA --- ---
    KOC256: tohle bude lokalnim nastavenim treba fontu. U me je to ostry pri ruznych zvetsenich
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Nevím zda to nejde vidět, ale to okno je viditelně rozmazané. Neumím to asi lépe popsat :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: rekl bych, ze je rec o Antialiasingu. Vypada to, ze to co ma pod tim modalem je nevyhlazeny..
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Rozmazany? Nejak to tam nevidim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Výběr skupiny pro zařazení diskuze je rozmazaný. Vždy si toho všimnu, ale nikdy se mi to zatím nechtělo hlásit... ...jen abych předešel tomu, že to je něco nahodilého...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam