• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Dělám něco špatně, nebo ten našeptávač na mobilu nefunguje?
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: dík, už funguje jako předtím
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: Zajimave, mrknu na to snad dnes.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: za normálních okolností nahoře v panelu prohlížeče naskakuje počet nových příspěvků, které v diskusi přibyly od posledního refreshe (v diskusi samotné je takový ten žlutý pruh nad posledním příspěvkem, s ikonkami autorů těch nových nezobrazených příspěvků). Ani jedno z toho teď nefunguje.
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: To prvni vubec netusim co myslis pod rozhasilo.
    ZCR
    ZCR --- ---
    hlásím, že se zase rozhasilo vyskakovací číslíčko počtu nových příspěvků v panelu (ff)

    Ad formátování - u textu b, i, u, s (mooožná sub/sup) - ale ne barvu a font (s tím už se jen blbne a asi by to dělalo bordel v barevných schematech na straně příjemců)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Ale tak já si to o koze a voze uvědomuju, jen mu to nejsem schopná přetlumočit. Beru to jako rozdíl v dialektu :)) (a jsem ráda, že ten problém nemám jen já)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    za me:
    - img
    - blockquote a spoiler uz jsou a bohate to staci ..

    u toho img jsem asi jediny komu chybi zarovnavani, ale to jsme uz vyresili, takze za me velka spokojenost.
    urcite bych nedaval lidem snadno naklikatelny formatovani textu ... nyni to bezne lidi nenapadne, ale dej lidem snadnou moznost a nezbavis se toho ..
    ledaze by byla dostupna moznost zobrazovat nyx v pure rezimu (ponechat img a hypertext) ..

    Jako

    HnUS
    žejo
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOC256: Jasně, že potvrzuju. A reagoval sem v naději na vnesení trochy světla do toho, proč ste si nerozuměli. Protože jeden vo voze, druhej vo koze a navíc ne poprvé.

    TOOMIX: Nevím, jestli to už není trochu překombinovaný...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR:
    Takže jsi vlastně chtěl jen reagovat, ale potvrzuješ to, že to nelze od BFU vyžadovat? Protože i NELLAS jsi zmátl a naivně si myslí, že potvrzuješ to co tady plácla...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOC256: Nemůžu se zbavit pocitu, že s významem slov nakládáš poněkud... osobitě. Na očích přece není to samý jako očividný.
    PES
    PES --- ---
    TOOMIX + GIOMIKY: Ještě případně cite pro vymezení odkud/kam je to citace něčeho/někoho (jako externího)
    B3DA
    B3DA --- ---
    ad code a pre .. proc to chcete vypisovat rucne do tagu, kdyz tedka funguji md backtick bloky?
    kdyby se takhle dalo psat i b/i...
    font size, hx apod. mi prijde vhodnejsi resit nejakym rich text editorem, kdyz uz
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Samozrejme to jsou jen me nazory a podnety k zamysleni.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX: Kdo potrebuje CODE, tak to je zrejme schopen napsat rucne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX: Fonty a Hx nesmysl. To jsem uz pred 20 lety vysvetloval zakaznikum, ze toto urcite menit v RS nechteji.

    Jsk casto potrebujes zmenit sup a sub?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR: Jakoze ALT+. je ocividne? OK.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TOOMIX: a pre
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dal bych tam

    code
    b
    i
    img src ... width=""
    a href
    div class="spoiler"
    font size
    font color
    h1
    h2
    h3
    sup
    sub
    video
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: To je přesně to, co jsem mu rozporovala, děkuju :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam