• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR: Jakoze ALT+. je ocividne? OK.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TOOMIX: a pre
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dal bych tam

    code
    b
    i
    img src ... width=""
    a href
    div class="spoiler"
    font size
    font color
    h1
    h2
    h3
    sup
    sub
    video
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: To je přesně to, co jsem mu rozporovala, děkuju :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOC256: Tak nepiš "neřešitelné", pod tim si představim něco úplně jinýho, než "na tý klávesnici to je, vlastně přímo na vočích, ale BFU často neví, jak to reprodukovat". Pak si máte s NELLAS rozumět. A to neni poprvé.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: Rozumim. Ale to ze to umis ty neznamena ze to je obecne zname. Vsak se tu nekdo onehda rozciloval ze to pokazde sklada jak puzzle… boj s klavesnici a taky si vzpomenout na syntaxi…
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: No, jeden o koze, druhý o voze. Já ti reagovala na schopnost uživatelů psát < a >.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    Markdown (*tučně*, _kurzíva_, ...) se používá i jinde než v HTML. Například v komunikátorech WhatApp, Skype, Telegram a předpokládám, že i na Facebooku (osobně nepoužívám). Takže toto bude lidem bližší... A dá se to psát mnohem rychleji než nepřirozené hmaty...
    PES
    PES --- ---
    NELLAS: Těm co to umí to usnadní, těm co to neumí (stejně jako těm co to neznají, ale náhodou objeví) to pomůže nezmrvit ;-) Třeba takto to může mít přínos...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: Dala jsem ti pohled neprogramátora s českou klávesnicí. Navíc jaký přínos budou mít tagy pro někoho, kdo je dodnes neuměl napsat?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    KOC256: Ja jsem klidne pro podporu markdownu. Ale ve chvili kdy se nabidka otvira na napsani <, tak nema smysl do ni davat jednopismenny tagy. To uz spis udelat doplnovani zaviraciho tagu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    věděl jsem že někdo nepochopí text (nepotřebuji návod jak to psát)

    Děkuji za důkaz...

    Jinak když jsi tak obětavá, tak můžeš zkusit napsat *píšu tučně* takto a pak úplně to samé v HTML. Rozdíl jistě budeš vnímat...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: Jak neřešitelné? Pravý alt a správné tlačítko. Jsem neprogramátor s českou klávesnicí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ~strike~
    *bold*
    _italic_

    PJOTRIK:
    ano, ale pořád musíš napsat 7 znaků a pro neprogramátory s CZ klávesnicí je < a > téměř neřešitelné. (nepotřebuji návod jak to psát)
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: Tohle je duvod, proc jsem je tam prave zatim nedaval.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ja bych tam nechal jen tagy ktery trva dyl napsat... b a i neni zadny zrychleni, akorat zaberou misto v listu (timpadem zpomali zadavani kazdyho jinyho)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v tom kombáči to pak ale už bude nepřehledné a oklikou se vracíme k tomu použít nějaká makra (zástupné symboly)... :)
    NYX
    NYX --- ---
    Marquee a blink!
    TUILE
    TUILE --- ---
    jestli tam bude b a i, tak zam dej i s :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nemam. B a I zvazim. Jeste uvazuji nejaky seznam, nejspis UL. A kod mozna predelam na tu kosatejsi verzi - ted, kdyz to nebude nutne psat rucne:

    <code lang='extension'>...</code>
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam