• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARVIE: Obávám se, že tohle bude dost subjektivní volba, kde každému sedne něco jiného.

    Mne se zalíbil Fyx natolik, že jsem se i zapojil do vývoje. Ale z části to byla souhra okolností. Nyxdroid v té době stagnoval, nnn ještě nebyl venku a v tu chvíli přišel Fyx.

    Vizuálně se mi líbí více Fyx než nyxdroid, nnn jsem viděl jen v počátcích.

    Teď koukám. že nnn už je funkčně dosti bohatý, oproti Fyxu má třeba vyhledávání nebo sekcí Poslední, ale zatím neumí zobrazovat formátování v příspěvcích (tučné, kurzívu, apod.)

    Fyx přidává funkce pomaleji (nejvíc se teď asi čeká na odskok na první nepřečtený příspěvek), navíc nejnovější beta verze vždy nějakou dobu je jen pro přispěvatele.

    Nyxdroid je léty ověřená klasika...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HARVIE: Za sebe doporučuju nnn
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Koukam, ze nedostatek androidich aplikaci byl zas nahrazen prebytkem... Co z toho teda mam pouzit? nechce se mi vsechny zkouset...

    NNN
    Fyx for Nyx
    Nyxdroid
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Android mi ukazuje normálně vlaječky, Chrome na W10 takhle:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vivaldi 5.1.2567.73
    bez vlaječek, jen pro doplnění :)
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ja to na win 10 s firefox vidim jako vlajecky, takze widlema to nebude, to spis ten edge
    NYX
    NYX --- ---
    Nebo proste pockame nez se to Windows nauci :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: koukal jsem na Twitter a ten nahrazuje Emoji znaky on-the-fly span elementy, co mají jako background png s obrázkem, také možnost :)
    NYX
    NYX --- ---
    A kdyz si do te font-family pridate 'Segoe UI Emoji' (asi pred ten sans-serif), tak to je ok?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NECROMAN: já to v Chrome taky nevidím (ale já jsem za to spíš rád)
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: afaik to asi fallbackuje
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    Windowsy s tim maji problem…
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: Je to Edge na Windows 11 🤷‍♂️
    Koukám font-family: Verdana, Arial, sans-serif; Verdana ani Arial neumí ve Wordu tyto Emoji. Na Linuxu jsou tyto fonty, nebo to fallbackuje na nějaký ten sans-serif?
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: Tak ja tu vidim vlajky...jako na linuxu (firefox), tak na macosu (firefox, safari), tak na iOSu (firefox, appka).

    Mas neco blbe nastavene :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: u mě to vypadá takto a na Twitteru potom takto, jak bych to čekal:
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: Trochu jsem to prekopal. Doplnil ten t=XXX pro twitter, nejake dalsi utm_* a zaroven tyhle sezrane parametry zmizi i z toho zobrazovaneho textu. Asi to bude mene matouci.
    PES
    PES --- ---
    NECROMAN: Záleží na prohlížeči a systému... prastará Opera (ta původní řady 12.xx či tak) ukáže "nesmyslně" dvojité čtverečky...
    ...ale třeba mobilní klient Nyxdroid ukáže vlaječky (EU, UA, CZ), takže IMHO záleží nejspíš na správném zpracování a interpretaci znakové sady/Unicode...
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: A co vidis a co bys chtel videt? A dej to sem jako obrazky :-)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    NECROMAN: ja vidim normalni obrazky vlajecek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam