• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Mno...v databazi vidim tebe i dalsiho cloveka co se ozval jako ze hlasovali.
    Podle logu skutecne na danou zadost prislo +8 / -3 hlasy. Takze pokud je nekde chyba, tak leda ze by se ulozilo chybne id uzivatele. Nebo ze prohlizec posle chybny request, treba pro jinou zadost nez by mel...ale jak to zkousim testovat, nic zjevneho tam nevidim :-/

    Pro nejakou jinou diskuzi jsi v posledni dobe hlasoval? Pokud ano, tak na uvodni strance nebo uvnitr nejake diskuze, kam se ty zadosti hazi? Pamatujes si?
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: Jdu prozkoumat :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Bug? Pro tohle jsem fakt nehlasoval.

    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: jojo, tohle chodi globalne.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Kdyz jsem primo v auditku a objevi se ten zlutej pruh s tim, ze nekdo napsal novej prispevek a kliknutim na nej ho muzu nacist - bohuzel se ten pruh zobrazi i tehdy, kdyz neco napise (pouze) ID, ktery mam v ignoru - poznam podle ikonky.

    Po kliknuti se pak ignorovanej post nenacte, ale vsechny posty na strance zrudnou jakoze jsou neprecteny.

    Predpokladam ze je pro tebe tezky filtrovat per user a posilas tu notifikaci globalne?
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: Vyreseno asi...stane se jen kdyby se tam odrezal ten ?t=xxx parametr.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Fungujeeeeee!! díky! <3
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Nojono, je na to poveseno par netrivialnich triggeru :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: Android 8.1 + Chrome 100.0.4896.79 funguje
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dal jsem smazat asi 250 obrázků v sekci

    https://nyx.cz/profile/files?file_type=discussion_attachment

    a skončil jsem asi po půl minutě točícího se kolečka na 504 Gateway time-out. Po refreshi jsou ale soubory smazané.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Potrzuju ve Vivaldi 5.2.2620.37 na Android 11
    NYX
    NYX --- ---
    Muzete prosim zkusit ted ten Android+Chrome jestli slape naseptavac html? Zkusil jsem tam nejaky workaround.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    _OZZY_: ani lidé v obyčejném ignore se nezobrazují na seznamu ikonek
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    dotaz, nesel by vyhodit loop z tagu pro video? podle me staci jedno prehrani videa.

    <video src='URL' controls loop></video>
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: me je to sumak, premiovku jsem nikdy nepotreboval, jen jsem si v tom chtel udelat jasno
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jestlipak se lidem co má člověk v prostém ignore při mínuskování taky zobrazí, že minusy člověk od nich vidí (i když nevidí)? :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Jo, taky mi chvilku trvalo, než jsem pochopil, že mě mínuskuje Minerva (dal jsem ji jen do ignore, ne do di - ta její podprahová propaganda už mi lezla na nervy, ale nechtěl jsem aby věděla, že ji nechci vidět - no tak se stala prvním ID Nyxu, co jsem dal do di) :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: takze kdyz mas premiovku, vidis minuska. spravce auditka te ma v di, ale vidi prispevek a dava minus, kterej zustane neviditelnej? a kde je teda benefit z viditelnych minusek, kdyz je nevidis? nemel by mit priořitu nad di ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ok, ja nikoho v DI nemam, ale jestli mel nekdo tu potrebu, at si poslouzi :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    _OZZY_: mozna minus od nekoho, koho mas v DI a pritom je spravcem auditka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam