• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    asi bych neměl přiřazovat práva, která sám nemám. Což?
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: No a co je tedy spravne reseni? Aby spoluspravcovstvi vynutilo automaticky i vsechna ostatni prava?

    Aby jeden spoluspravce nemohl menit prava jinym spoluspravcum mi prijde zadouci.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: osoba která sama v diskuzi mazat nemůže, ale má právo toto dáti jiným má jaký praktický význam?
    NYX
    NYX --- ---
    TRAGED: A co je na tom spatne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    @NYX

    Koukam ted na prava spoluspravcu u diskuzi a system mi prijde lehce bizarni. Napriklad, spoluspravce uzivatelu muze komukoliv pridleit pravo mazani, teda krome sebe a ostatnich spoluspravcu.
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Ahaaaa :)
    MATT
    MATT --- ---
    NYX: aha, porad kdyz hledam, pisu slovo do boxu, kam se pise prispevek. tam to funguje jak jsem popsal. kdyz zadam hleani do boxu pro hledani, tak to funguje, jak pises ty.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MATT: co jsem zkoušel, tak to normálně funguje; byl by konkrétní příklad diskuze a vyhledávaného textu?
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: To mi funguje spravne
    MATT
    MATT --- ---
    kdyz se hleda v diskuzi, tak vypise max prvnich 100 a kdyz dam dalsi stranku, uz to neni filtrovany. slo by prosim toto doplnit, driv to tak fungovalo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A nastavit si vlastní filtry, plus volitelně pár filtrů od správce klubu, třeba jako "-#kecy"
    BOAR
    BOAR --- ---
    Ahoj, uz jsem, to jednou psal - hodne nazacatku po prechodu na novej nyx. Ale zlobi me to porad:

    Kdyz v seznamu klubu chci najet na obrazky, a zobrazit jen obrazky, tak nez stihnu kliiknout, tak se mi expandnou cisla u ikonek obrazku a linku, a dost casto se stane, ze kurzor se najedou ocitne na linku "link" misto na linku "obrazek". Viz prilozene screenshosty (sipka je jen domalovana pro nazornost).
    Slo by:
    - vypnout expandovani (mit automaticky videt i cisla)
    - prodlouzit cas na expandovani
    - mit fixni velikost , a cislo zobrazit bez posunu obrazku
    - cisla zobrazovat pod sebou
    - misto "expandnuti" proste zmenit ikonu linku a obraazku na cislo
    - pripadne mit nekde moznost to proste vypnot.

    Predem dik

    NYX
    NYX --- ---
    HAR4NT: Tak by to snad melo byt opravene
    PLECH
    PLECH --- ---
    V ios appce mi dlouhodobe chybi jakakoli, i workaroundova moznost kopirovat text prispevku.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NYX: jednou vetou bych popsal ale jen tu technickou stranku veci a naprosto opominul tu filosofickou, ktera me bavila vic:))
    NYX
    NYX --- ---
    Takovy elaborat co by sel napsat jednou kratkou vetou :-) Opravim.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DI je spatne z mnoha duvodu, ale tohle je jinej level. Just wow
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    zajimavy efekt, ktery vznikne, kdyz uzivatel reaguje na jineho uzivatele v takto strukturovanem prispevku a prijemce si ho da nasledne do DI.
    ja ted ze sveho vlastniho prispevku vidim tohle.
    prijde mi, ze uzivatel by principielne mel mit prava prinejmensim videt a mazat veskerej obsah (krome hlasovani v anketach a par veci se urcite jeste najde, treba sam sebe jakozto unikatniho uzivatele..), co sem vklada a to tohle nesplnuje a to mi prijde dost proti konceptu permissions na diskusaku:)
    nema to bejt zadna stiznost, spis mozna zajimavej jev a problem jak technickej, tak filosofickej smerem k nejaky hierarchii systemovych opravneni:)
    prava (nechat) smazat zpetne cizi prispevek by byly prinejmensim problematicky, ve stylu "prejete si smazat reakce daneho id na vase prispevky?", kdyz si dotycny ten DI nastavuje.
    ale dosahnout nastavenim DI skryti i jen casti prispevku ciziho uzivatele pred nim samym mi prijde taky jako problem, kterej by se imho nejak resit mel.

    napriklad dost tezko clovek pripadne muze obhajovat nejaky tvrzeni, jehoz kompletni vyjadreni slovo od slova ani nema, narozdil od ostatnich, k dispozici:) jasne, je mozny nekdy chtit v nakym systemu pro usera treba W, ale R ne, ze tam neco ulozi, ale nic odtamtud vytahnout nesmi. ale tady jsem myslel, ze je kazdej u vlastnich prispevku minimalne na urovni jejich admina, kdyz uz ne nejakyho ownera..
    imho by stalo se tim mozna nekdy nejak trochu zabejvat a do ty doby, nez se to vyresi, by se to mozna nemelo v ramci DI aplikovat na vsechny prispevky retroaktivne.

    znovu opakuju - nestezuju si, nic nechci, predevsim me to zaujalo jako fenomen a ja bejt nekde architekt nebo admin, tak by me i docela bavilo se v tom postourat:)
    [HAR4NT @ Fotbal FANS co vás sere TÉMA: rozhovory s kolaboranty]

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Hmm ,teď už taky, asi jsem dělal něco špatně, beru zpět
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Nerozumim. Hledani thesabu mi najde tvuj prispevek + tenhle prispevek tady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam