• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    emoji prosvitaj skrz spoiler, minimalne teda ve firefoxu

    toto 🪲 je bug


    kdyz das pro .spoiler v neaktivnim stavu color:transparent; misto color:white; tak to funguje spravne
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MYS068: No, ode mě jsi už pomoc dostala, pak by se dalo čekat, že se zorientuješ a přestaneš se ptát tam, kde to k tomu není určené. Chodí sem pár tisíc lidí, takže kdyby to dělal každý a pokaždé...
    No nic, ty jsi ten typ milé osoby, co pokud nedostane přesně to, co chtěla někde, útočí. V podstatě mezi některé lidi sem zapadneš, jen doufám, že tě už moc potkávat nebudu. Přeju pěkný den a ať se ti tu líbí :)
    MYS068
    MYS068 --- ---
    NYX: Děkuji. Poradim si
    MYS068
    MYS068 --- ---
    NELLAS: Teda tak teď si mě asi rozbrečela, a věř že pomůže a pomůže to každému. Ale jde o to kdo bude ochotný a pomůže druhému. Ty to evidentně nebudeš a budeš takový trošku generál... každopádně by bylo asi fajne když nebudeš reagovat na moje příspěvky když nechceš pomoct. A i kdyby to chtěl každý. Tak co ? Tak pomůžu, a nebudu mít tři prdele keců kolem a když, tak si toho nevšimam... takhle umím být chytrá taky... a nechci všechno jen něco hledám. A nestojím o tohle zrovna. Na tuhle úroveň se ponižovat nebudu. To mam už za sebou .... 👍
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Jo, par diskuzi se ted vklada rovnou pri registraci
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MYS068: Najdi si nápovědu k appce nebo to zkus přes web. Fakt ti nemůžeme posílat do nesouvisejících diskusi odkazy na všechno, na co si vzpomeneš.
    Kdyby to tak dělal každý...
    MYS068
    MYS068 --- ---
    NYX: Přesně tak,tady není pravděpodobně hledáček. A očekávala jsem že mi přistane nějaký trapný komentář viz. Troll, jeden člověk tady od vás mě poslal odkaz,daruji za odvoz..... a stačil jeden klik a bylo :) díky těm co se mě zastali.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MYS068: Ahoj. Kolik ti je? Jsi z Prahy?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: A tyhle diskuse člověk teď dostane do základu?
    Já si jen říkám, koho napadne pokládat dotazy na tatéry v připomínkách :-o
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Viz novacci. Ma appku, kde mozna hledani ani neni 🤷🏻‍♂️
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MYS068: jsi ve špatné diskuzi
    MYS068
    MYS068 --- ---
    NELLAS: ???
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MYS068: Začínám přemýšlet, čí mulťák nás to tu trollí.
    MYS068
    MYS068 --- ---
    Ahoj,hezký večer. Seženu tady i někoho ohledně tetování? Děkuji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KVALKAN:
    MIN má ve screenech ikonu koše, tedy mazat může i sám(sama).

    Není z toho zřejmé co mezi nimi proběhlo, tak těžko být arbitrem. Řešení to má jen dvě (které mě napadají):
    - MIN to požene výše a podá trestní oznámení
    - MIN tu nebude chodit, pokud má problém s vyjadřováním ostatních

    Protože:
    - i kdyby AMANT dostal BAN, tak si jen založí účet AMANT2 a vesele pojede dále...
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    MIN: Můžeš zkusit napsat správci auditka, ale pokud s tím nedělá nic průběžně, tak se asi nedá očekávat náprava. Úplně nelze očekávat od nyxu, že bude tady na nyxu řešit každou hádku. To by nedělal nic jiného :/

    Doporučuji se zachovat tak, jako tam venku, když potkáš někoho nepříjemného - obloukem se mu vyhnout.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIN: Nevelim. Ja jsem jen nosic vody a furt nevim ci jsi fakeid.
    MIN
    MIN --- ---
    KOUDY: Jestli tomu tady velíš tak to prosím zkontroluj. Je to vaše vizitka. Vždyť je hrozný co píše. Nikdo mu nic špatného neprovedl.
    MIN
    MIN --- ---
    PIKKMA: Tobě to přijde jako legrace? To je určitě za hranou.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MIN: nechoď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam