• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIN: a cipak jsi fakeid?
    MIN
    MIN --- ---
    Můžete prosím něco udělat s výhružkami násilím?
    Nemá smysl sem chodit když se tu lidé k sobě tak chovají

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ha, právě se mi povedl duplicitní příspěvek. Jeden jsem teda smazal.

    B3DA
    B3DA --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NAVARA: To je tak šumicí, že by to bylo ještě větší, nebo totálně kostičkové.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOWKING: zkonvertovat na mp4?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: No teď jsem ti to chtěl poslat, ale i když se to při náhledu animuje nepřetržitě, tak už v okně mailu to přehrálo jen jednu animaci - což se stalo i při tom uploadu sem (a já si myslel, že se to nenahrálo celé a proto to cyklicky neanimuje) Chyba asi bude u mě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: kdyztak siasky.net a nemusis to resit
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: To je fakt zvlastni…kdyz ho otevres primo v prohlizeci, prehraje se v poradku? Kdyztak posli prosim na nyx@nyx.cz
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Snažím se nahrát animovaný gif. 30 MB se nepovedl asi díky omezení. Tak jsem ho zmenšil na 8 MB a nagrál se jen první snímek. Tak jsem ho zmenšil na 6 MB a nahrálo se snímků víc, ale ne všechny. Je to chyba, nebo úmysl? (pokusů jsem provedl spoustu)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: pošli to jako dvourozměrné pole v jsonu, appky se přizpůsobí
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: třeba ve fotbalové tipovačcenby se 2D ankety hodily
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAUNCHER:
    V cem ti tam chybi to druhe D?

    Jako pro velke soubory otazek to je na prd, ale jinak se s tim zit da. to 2D vyjadris jako prefix

    ZENA - ANO
    ZENA - NE
    MUZ - ANO
    MUZ - NE
    :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NYX: Dat na uvod anketu na gate, kolika lidem 2D ankety chybi? 🤔😇

    Chybi vam moznost hlasovat ve 2D anketach?
    Ve webovem prohlizeciV aplikaci na mobilu
    Casto[ ][ ]
    Obcas ano[ ][ ]
    Vubec[ ][ ]
    NYX
    NYX --- ---
    LAUNCHER: Uplne se mi do toho moc nechce, protoze nevim jak to reprezentovat smysluplne v API a co si s tim pocnou appky. Zvazoval jsem moznost kombinovat vysledky z vice ruznych anket (asi by bylo nutne to u nich vzdy povolit, ze jdou kombinovat). Ale nevim si moc rady moc s UX takoveho reseni.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---

    2D ankety


    Stary Nyx.cz je umel. A stary dobry ID NYX si dal uz jednou praci s jejich naprogramovanim. Slo by je zimplementovat jeste jednou, hezky prosim? Ja jsem zalozenim velmi anketovy tvor. Jenze nove mi pri tvorbe vetsiny anket, kvuli tomuto nedostatku, ukapne slza smutku a slza stesku. Tedy celkem dve 3D slzy kvuli nucene 1D ankete a nemoznosti tvorby 2D anket.

    Naposledy zde: [LAUNCHER @ db -1/0 @ slyším Alenky v říší <div>ů následovat stream do backdooru] . Ale dohromady je to za tu dobu jiz spousta paru 3D slz. Sluselo by tomu, rekneme, rozdeleni na "koncovi uzivatele v ramci CZ, pokud mate" a "vsichni vasi koncovi uzivatele v CR i jinde".

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    V Nyxdroidu se mi někdy zobrazují příspěvky ID, které mám v ignore. Ale nevím, jestli to nejde spíš za Nyxdroidem.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Něco je divně v tom jak se kluby zobrazují ve výpisu přátel.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Viz Greatdrake. Ze se nemuze menit ostatnim spoluspravcum je urcite OK. Bizar je moznost nastavit ostatnim prava, ktera sam nemas.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Aspoň dodatečně...v upozorněních.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam