• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    šlo by u kostek změnit zaškrtnuté políčko s opakováním při nejvyšší hodnotě blabla, aby nebylo zaškrtnuté?
    funguje už u anket zobrazení, jak kdo hlasoval? mám darkskin, třeba to je tím, že to nevidím
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Chodí mi upozornění na moje vlastní inzeráty. Hned po vložení. S Tori pokecám vždycky rád, ale tady je to takový zbytečný :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vsadil bych levy varle na to, ze se to ma tvarit jako nahodna zprava o spoluzacce/fotkach a jako dalsi zprava bude nasledovat phishingovej odkaz
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    IV0: asi se tady rozmohl nějaký nešvar, psal mi to taky...

    vede to přes ID ANDYNESTA k ID SIEGER - tam je zřejmě třeba se ptát o co jde

    IV0
    IV0 --- ---
    Něco m uniklo, nebo Ignore je jediné, co mohu dělat když se mi zdá, že na Nyxu probíhá sociální engineering? Nový uživatel bez referencí a historie posílá tohle.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: funguje!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---

    Pokus

    20 hlasy od 20 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: Mi staci napsat a ja to upravim
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Přimlouval bych se, aby bylo správcům diskuzí dovoleno změnit název diskuze 1x týdně, za předpokladu, že funkce similar_text($puvodni_nazev, $novy_nazev) nahlásí shodu například 80 a víc procent. To by umožnilo mimo jiné opravit překlepy v názvech některých diskuzí, které jsou kvůli dosavadním omezením neopravitelné (tedy pokud ono omezení o prefixovosti stále platí).
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Tak už by mělo fungovat #poll #dice #anketa #kostky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám otevřený nyx a jsem ve sledovaných nascrollovaný někam dolů. Někdo mi napíše do pošty, ozve se zvuková notifikace a naskočí chatovací popup. Doscrolluju až nahoru a tam nic, jen prázdno, musím dát refresh. Chrome 101.0.4951.67

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: to bych nerekl, kdyz nalinkujes obrazek odjinud, taky ho muzes kdykoli vymenit...
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: To by melo jit.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: slo by nastavit, aby s kazdou anketou sel i #anketa a dalo se tak zpetne snadno dohledavat? dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Nevymenim, to by byl desny opruz :-) Neumim rucne ztriggerovat to stazeni rozliseni, nagenerovani nahledu atd…
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A co se týče té historie - možná by stačil jen nějaký příznak, že bylo editováno a tím by bylo zřejmé, že reakce na to nemusí být relevantní. (jak text, tak obrázky)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: A když ti pošlu 5 obrázku z tohoto postu: [HOWKING @ O ----==== ASTRONOMIE ====---- O] , vyměníš mi je? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Mno...to je to same jako editace prispevku. Tj. leda s nejakou historii...coz by se u priloh zkomplikovalo pravda.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Je nějaká šance na možnost výměny uploadnutých obrázků? (mám nové verze zpracování a nezbude nic než celý post smazat a vyrobit znova)
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: V pristi verzi appky bude poresene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam