• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: tak prosím abyste to už neměnili, jak jsem navrhovala před 10 lety, aby vzor byl klasická kostka (při nejvyšší hodnotě se hází znovu) je geniální
    třeba byste měli za 10 let chuť zase dělat "resty"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MINERWA:
    U anket ano.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    šlo by u kostek změnit zaškrtnuté políčko s opakováním při nejvyšší hodnotě blabla, aby nebylo zaškrtnuté?
    funguje už u anket zobrazení, jak kdo hlasoval? mám darkskin, třeba to je tím, že to nevidím
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Chodí mi upozornění na moje vlastní inzeráty. Hned po vložení. S Tori pokecám vždycky rád, ale tady je to takový zbytečný :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vsadil bych levy varle na to, ze se to ma tvarit jako nahodna zprava o spoluzacce/fotkach a jako dalsi zprava bude nasledovat phishingovej odkaz
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    IV0: asi se tady rozmohl nějaký nešvar, psal mi to taky...

    vede to přes ID ANDYNESTA k ID SIEGER - tam je zřejmě třeba se ptát o co jde

    IV0
    IV0 --- ---
    Něco m uniklo, nebo Ignore je jediné, co mohu dělat když se mi zdá, že na Nyxu probíhá sociální engineering? Nový uživatel bez referencí a historie posílá tohle.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: funguje!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---

    Pokus

    20 hlasy od 20 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: Mi staci napsat a ja to upravim
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Přimlouval bych se, aby bylo správcům diskuzí dovoleno změnit název diskuze 1x týdně, za předpokladu, že funkce similar_text($puvodni_nazev, $novy_nazev) nahlásí shodu například 80 a víc procent. To by umožnilo mimo jiné opravit překlepy v názvech některých diskuzí, které jsou kvůli dosavadním omezením neopravitelné (tedy pokud ono omezení o prefixovosti stále platí).
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: Tak už by mělo fungovat #poll #dice #anketa #kostky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám otevřený nyx a jsem ve sledovaných nascrollovaný někam dolů. Někdo mi napíše do pošty, ozve se zvuková notifikace a naskočí chatovací popup. Doscrolluju až nahoru a tam nic, jen prázdno, musím dát refresh. Chrome 101.0.4951.67

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: to bych nerekl, kdyz nalinkujes obrazek odjinud, taky ho muzes kdykoli vymenit...
    NYX
    NYX --- ---
    ELIDOR: To by melo jit.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NYX: slo by nastavit, aby s kazdou anketou sel i #anketa a dalo se tak zpetne snadno dohledavat? dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Nevymenim, to by byl desny opruz :-) Neumim rucne ztriggerovat to stazeni rozliseni, nagenerovani nahledu atd…
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A co se týče té historie - možná by stačil jen nějaký příznak, že bylo editováno a tím by bylo zřejmé, že reakce na to nemusí být relevantní. (jak text, tak obrázky)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: A když ti pošlu 5 obrázku z tohoto postu: [HOWKING @ O ----==== ASTRONOMIE ====---- O] , vyměníš mi je? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Mno...to je to same jako editace prispevku. Tj. leda s nejakou historii...coz by se u priloh zkomplikovalo pravda.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Je nějaká šance na možnost výměny uploadnutých obrázků? (mám nové verze zpracování a nezbude nic než celý post smazat a vyrobit znova)
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: V pristi verzi appky bude poresene.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam