• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOC256: ale houby, je to prirozeny a odveky reseni. Nez odeslu bazmek, tak si to po sobe prectu. Naopak, editace prispevku je jak behani za postakem.

    SPIKE411: kdyz ma tlacitko "odeslat" casovou prodlevu pred aktivaci, tak svalova pamet nehraje roli. Ale uznavam, ze "undo" jako je na gmailu je uzivatelsky prijatelnejsi. Porad je to sice vynucena pauza na kontrolu textu, ale netvari se tak aspon...
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: „s nexem“ — skoro pokaždý :-]
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: co nedává smysl? Možná mám OCD, ale na desktopu teda náhled používám skoro pokaždý. Jsou tací, kterým to nepomůže, ale obecně by to jistě mnohým diskusím neuškodilo. Nicméně to neřeší problém tazatelů níže, co se perou s nexem na mobilu.

    Re: politické rozhodnutí – no samozřejmě, soudruzi z Twitteru by mohli vyprávět (kdyby mohli)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ESTEN:
    CROSS:
    nedává to smysl... ...je to rovnák na ohýbák.

    Ale chápu i to proč nyx nechce editaci. Jsou servery, kde se to nějak řešilo (indikace editace) a vlastně to k ničemu moc nebylo, tak se od toho upustilo. případně v ~moderních~ IM se jen nenápadně indikuje, že došlo ke změně a je to...
    Je to spíše politické rozhodnutí, než že by to byl nějaký problém...
    CROSS
    CROSS --- ---
    ESTEN: palec z principu, ale otázka je asi spíš v implementaci do mobilních aplikací, které momentálně preview neumí (aspoň nyxův klient a fyx), netuším, jestli to vůbec jde.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ESTEN: Mám s tím zkušenosti z Abclinuxu. Zanedlouho jsem si vypěstoval „svalovou paměť“ a klikám na náhled a odeslat automaticky a pak si to po sobě přečtu, až když to odešlu.

    Spíš mi víc vyhovuje zpožděné odeslání a možnost zrušení jako v Gmailu.
    (Plus by taková krátká pauza na vychladnutí někdy místním diskusím prospěla. 🙃)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HRAFNAIN, IOM_NUKSO: ono by stacilo pouzivat tlacitko "preview"... treba na slashdotu se neda comment odeslat, dokud uzivatel neklikl na preview. To by mi tu taky nevadilo...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TOOMIX: Mně v mobilním (kde to naštve o to víc) jo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TOOMIX: Mně jo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: divný, v Chrome mi to refresh nedělá
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No mě by stačilo aby se při zpět nedělal refresh, jak se tu řešilo nedávno :-(
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Take se pripojuji k zadosti o editaci prispevku i zprav v poste. Nyx pouzivam skoro vyhradne na mobilu, rychle neco naklepu, poslu, okno je male, blbe se to kontroluje a po odeslani vidim milion preklepu.
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: to je, samozrejme, asi ta spravna varianta, ale pak to, co pise MATHES postrada smysl, ne? :) Pokud uz tu ta funkce jednou je, rekl bych, ze by stalo za to, aby se u inzeratu zobrazovalo "PRODANO" misto "Inzerat neni aktivni" :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Připojuju se k žádostem o možnost editace příspěvku.

    Ideálně třeba časově omezený, max ~minuta po odeslání, imho by stačilo na opravu překlepú překlepů a tak :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK: Tim ze ho smazes?
    SUK
    SUK --- ---
    Ahoj. Neslo by nejak zaridit, aby bylo u inzeratu videt, ze byla dana vec prodana?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Instrukce v anketách nerespektuje entry a nepřevádí odkazy na odkazy...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    To už tam je...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    B3DA: toho jsem si nikdy nevšim 🤦🤦🤦
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam