• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    • editace inzerátu v "Mé inzeráty" je to pod "Upravit"
    • v detailu inzerátu je možnost editace pod "Nastavením", na což jsem kliknul spíš náhodou
    • v detailu inzerátu je vlevo nabídka: moje..., výtvořit kopii, smazat - tak nějak bych čekal, že tam bude i "Upravit"

    Je to takové... meh.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TUILE: tak je to asi permaban:))
    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud ma uzivatel ban a snazi se prihlasit, najede znovu jen prihlasovaci obrazovka bez jakekoliv chybove hlasky nebo upozorneni, proc se prihlasit nejde.
    ve stary verzi se ukazoval pocet zbyvajicich dnu (pri casove omezenem banu)
    ios, chrome.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Skoda ze tam nechodim, muselo byt vyzivne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    Jsi oblíbený... Ráno jsem četl o tom že založili nějaké auditko, kde z popisu jasně vyznívalo jak tě má owner rád... :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kam se podělo tlačítko pro nabonzování adminům? :o

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    jedno id me stve, jak spamuje furt trziste. kazdej den serie 20 inzeratu, furt dokola. tak jsem si ho dal do ignore, ale stejne ty jeho inzeraty porad vidim, coz me velice durdi!:))
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    nová kamarádka, ale "his". V angličtině se dá použít gender-neutrální rod "their", jestliže nyx nezná gender?

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LORD_DE_SEIS: Nebo jednoduše stisknout End…?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HUGGI: Pro takové případy, pokud tedy bolí prst na přílišné rolování myší a nebo není dostatečná koncentrace pro stáhnutí postranní lišty, doporučuji podržet mezerník.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    LORD_DE_SEIS: To nefunguje pokud jich je nových pod 100 :(
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    PROZAC: klikneš na ten červenej text vedle názvu diskuze
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Je možné nejak zapnout na PC fičuru "na první nový" jak je na mobilu?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAWLIS: Ano.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedávno se mi celý nyx na mobilu zobrazil takhle červený... je to kvůli tomu, že jsem nebyl připojenej?

    KEJML
    KEJML --- ---
    Ve statistikách se v češtině jmenuje poslední sloupec "sledovat" V daném kontextu by se tam hodil jiný tvar, např. "sleduje".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VANEK:
    Jo tak nějak jsem to vlastně užíval i tu dokud se stránka sama nerefreshovala...

    Ale pořád narážíme na základní problém a to, zda Nyx toto bude (jakkoliv) chtít implementovat. V minulosti tu bylo takto pohřbeno více věcí... :(
    VANEK
    VANEK --- ---
    LAUNCHER: Třeba (některý) Wordpress má možnost upravit komentář do 5 minut od odeslání; to mi přijde jako kompromisní řešení vyhovující všem hlavním use cases.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HRAFNAIN: Jsem dysgrafik. Pred odeslanim prispevku ho 2* prectu. Ale stejne tam ty preklepy, chybejici slova atp. nevidim. Navic je ma znalost CZ podprumerna, ac se po navratu do CR zlepsila. Za sanci napravit me hrichy nejakym pozdejsim editem prispevku, bych byl rad. Stejne jako KOC256 se snazim, aby moje programy takovou moznost mely. Ale uznavam, ze Nyx.cz dal spoustu prace i bez toho.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    tu to vysvetluji. Notifikace neni jedina cesta...

    Co presne myslis tim "V notifikacich mas prece odkaz na diskuzi"? Viz obrazek...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam