• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Dotaz, proč se mi v internetových humorech (a jen tam, nikde jinde ne) pořád stává, že vpravo nahoře vidím o jeden palec nahoru víc, než kolik se pak ukáže ikonek? Nyx umožňuje skryté palce? ;)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OUKE: dezolati tu jsou odjakziva. jsi na serveru pro alternativni elitu.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Možná už se řešilo… pořadí nahrávaných obrázků už je myslím předvídatelnější / konzistentnější, ale i tak by bylo skvělé mít možnost změnit pořadí.
    Alespoň v mapách (Google Maps, Mapy.cz) vídám tenhle symbol, za který se dá tahat a tím měnit pořadí položek (navigačních bodů / zastávek). Přijde mi to jako použitelné UI i pro změnu pořadí obrázků.

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    je to jednoduchý jako CAIDEL ?

    nicméně díky obědma, konečně mám motivaci se naučit css :D
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Vim o tom 🤷🏻‍♂️
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: past vedle pasti
    Facebook začal šifrovat sledovací odkazy jako reakci na ochrany prohlížečů - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/facebook-zacal-sifrovat-sledovaci-odkazy-jako-reakci-na-ochrany-prohlizecu/

    Pokud tedy chcete použít odkaz na příspěvek, musíte parametr zachovat a prohlížeč vám jej nesmí odstranit. Obsah parametru je zašifrován a neexistuje způsob, jak z něj odstranit jen určitou část. 
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nebo přes hash
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Schováš i a.r :)
    NYX
    NYX --- ---
    SCHWAB: Stale bys videl na koho to jsou reakce a vysvecovalo by je to. A tohohle by bylo asi tezsi se skinem zbavit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CAIDEL:
    Divam se blbe a nebo custom skin uz nejde nikde zadat?

    Takze leda pres nejake rozsireni prohlizece?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    SCHWAB: Určitě lze. Měly by ti na to stačit tyhle řádky v CSS.

    .discussion-type-discussion .w .wh > a {
        display: none;
    }
    
    .discussion-type-discussion .w .wi {
        display: none;
    }
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Ja nevím, kde se zeptat, tak zkusím zde.
    vím, že jsou ruzny uživatelsky "nyx skiny".

    je teoreticky možné udělat nějaký, kdy by uživatel neviděl avatar a jméno, kdo posílal příspěvek?

    kam se obrátit s dotazem, jak udělat takový "anonymní" nyx? zajímalo by mě, jak bych reagoval na posty, když bych nevěděl, kdo je napsal:-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jsem to tuším psal, ale zatím bez změny...

    Instrukce v anketě nerespektují entry...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Takové vyhledávání nefunguje. jen se refreshuje stránka - nic se nijak nevyfiltruje...

    Stejně tak v globálním vyhledávání...

    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: normalne to funguje ze se to foukne vedle sebe, myslim ze pod sebou by to bylo lepsi :)

    Ale ano, reknu jim ze si za to muzou sami :-D
    NYX
    NYX --- ---
    DWAY: To normalne funguje, ale zrovna tady to rozbiji ta PRE napoveda pro spoiler. Muzou si za to sami :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Slo by udelat, at se pri jiste velikosti okna slozi compose box pod zahlavi?

    Pouzivam monitor na vysku a v nekterych diskusich proste nejde prispivat :)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    • editace inzerátu v "Mé inzeráty" je to pod "Upravit"
    • v detailu inzerátu je možnost editace pod "Nastavením", na což jsem kliknul spíš náhodou
    • v detailu inzerátu je vlevo nabídka: moje..., výtvořit kopii, smazat - tak nějak bych čekal, že tam bude i "Upravit"

    Je to takové... meh.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TUILE: tak je to asi permaban:))
    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud ma uzivatel ban a snazi se prihlasit, najede znovu jen prihlasovaci obrazovka bez jakekoliv chybove hlasky nebo upozorneni, proc se prihlasit nejde.
    ve stary verzi se ukazoval pocet zbyvajicich dnu (pri casove omezenem banu)
    ios, chrome.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam