• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nemuzu si treba za 5k koupit moznost deseti DI navic pls? :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: jo, to dává smysl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Správce to uvidí vždy, bez ohledu na tvé ignore - jinak by nemohl klub moderovat; a trollové by to měli příliš snadné :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: aha, takže i při double musím ještě sledovat, kdo je správce v jakém klubu, aby to neviděl. Mno ok...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: nicméně koukám, že ho od té doby opravdu mám v oboustranném ignoru. On mě s oboustranným ignore vidí a může mně lajkovat? Cože?

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    YBUKO: Měl jsem teď v jiném auditku -5 a ukázalo se mi 6 ikonek. Logicky by měla být jedna plusová a nebyla. Ale už se to srovnalo a mám v tuto chvíli -7 a je tam 7 ikonek. Takže buď je tam nějaké zpoždění nebo má Navara pravdu a třeba to u mě mezitím někdo, koho mám v ignoru změnil.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: aha, pan L4ma, dal jsem ho do ignore po jeho anticovidových výjevech v roce 2020. A myslel jsem si, že je v double ignore. Vyřešeno:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Přes double by to viděl pouze správce klubu
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: leda přes double ignore. Ale kouknu, třeba ano.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Někoho ignoruješ?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Dotaz, proč se mi v internetových humorech (a jen tam, nikde jinde ne) pořád stává, že vpravo nahoře vidím o jeden palec nahoru víc, než kolik se pak ukáže ikonek? Nyx umožňuje skryté palce? ;)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OUKE: dezolati tu jsou odjakziva. jsi na serveru pro alternativni elitu.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Možná už se řešilo… pořadí nahrávaných obrázků už je myslím předvídatelnější / konzistentnější, ale i tak by bylo skvělé mít možnost změnit pořadí.
    Alespoň v mapách (Google Maps, Mapy.cz) vídám tenhle symbol, za který se dá tahat a tím měnit pořadí položek (navigačních bodů / zastávek). Přijde mi to jako použitelné UI i pro změnu pořadí obrázků.

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    je to jednoduchý jako CAIDEL ?

    nicméně díky obědma, konečně mám motivaci se naučit css :D
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Vim o tom 🤷🏻‍♂️
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: past vedle pasti
    Facebook začal šifrovat sledovací odkazy jako reakci na ochrany prohlížečů - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/facebook-zacal-sifrovat-sledovaci-odkazy-jako-reakci-na-ochrany-prohlizecu/

    Pokud tedy chcete použít odkaz na příspěvek, musíte parametr zachovat a prohlížeč vám jej nesmí odstranit. Obsah parametru je zašifrován a neexistuje způsob, jak z něj odstranit jen určitou část. 
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nebo přes hash
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Schováš i a.r :)
    NYX
    NYX --- ---
    SCHWAB: Stale bys videl na koho to jsou reakce a vysvecovalo by je to. A tohohle by bylo asi tezsi se skinem zbavit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam