• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PECA: Posli mi ho na nyx@nyx.cz, zkusim to. Dostavas 413?
    PECA
    PECA --- ---
    NYX: Snažím se poštou procpat mp4 veliké 6,05 MB (6 353 171 bajtů, název 0001-1077.mp4) a prt :(
    Omezení se změnilo, nebo je chyba jinde?
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Tak jsem predelal cele to zpracovani obrazku. Ted to defaultne zachova vsechno co zadal uzivatel krome:

    - doplni se ten style: max-width na zaklade toho co uzivatel zadal jako width
    - pokud se povede obrazek nacist, width/height/pozadi se prepise z nej

    Coz by zaroven melo vyresit i veci jako [ELIDOR @ nyx :: pripominky uzivatelu] bez ohacku ala [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Jedine co se mi nechce resit je kdyz by tam uzivatel mel nejaky vlastni style='...'. Ted ho to bud komplet nahradi nebo zachova (pokud neni duvod ho prepsat). Nechce se mi obsah nejak slucovat dohromady.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: diky, uz mi to proslo v poradku.
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: No jo, prekopali totalne zpracovani formularovych dat a zavedli nove limity. Zvednu to.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    u me je nastenka: ok

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Pri pokusu ulozit zmeny na nastence dostavam error 413.

    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: Aha tvl :D
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: To nejsou zmeny v tom FW...to jsou zmeny v kodu Nyxu abych to nad tu novou verzi FW prenesl :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: Za necele 2 roky slusny pocet zmen :)
    NYX
    NYX --- ---
    Jo, prehazoval jsem ty verze sem a tam (nastesti fakt jen upgrade, zadna zmena v DB apod, takze mozne libovolne prepinat). Blbnul upload souboru, ale zjevne jsem zapomnel upravit AppArmor profil. Tak ted uz snad fakt! :)

    Jinak ciste pro pobaveni co obnasi takova zmena co uzivateli nic neprinese :D

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pluska na fotkách se načítají, to podstatné běží :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Asi jen restart, ale stejně monkaS :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    502 Bum, něco se zjevně rozbilo. Pokud nejede celý nyx, zcela jistě už o tom vím a dělám vše pro to, aby zase jel. Pokud jde ale o nějaký izolovaný problém, dejte mi vědět jak ho reprodukovat. Díky

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FR: Pokud přiložím fotku, která má více jak 1600px, nechť se fullsize originál připojí pod příspěvek
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: Zatim neresil.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING: Stále to nefunguje.... Jsi to opomněl, nebo se na to vykašlal?
    BURAN
    BURAN --- ---
    KOC256: osobní preference
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BURAN: A proc ne app?
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: ahoj, teď zas. Iphone/Safari. Napíšu 2 zprávy, OK, napíšu třetí, chci odeslat, ale najednou vidim hlášku "autorizace nutná" a zjišťuju, že nejsem přihlášenej. Ty zprávy jsem psal hned po sobě, nehnul jsem se při tom ze židle. S třetí jsem chtěl poslat fotku v příloze.
    Je to zvláštní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam