• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: No ja bych potreboval neco jako inline; filename=…

    Ale tusim, ze tim se rozbilo neco zasadnejsiho kdyz jsem to tehda ladil.

    attachment vynuti stazeni, to nechci.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: A i podle RFC bych rekl, ze je aktualni hlavicka nevalidni: https://httpwg.org/specs/rfc6266.html#header.field.definition
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Koukam, ze posilas hlavicku "content-disposition: filename=111.webp", ale nemelo by to byt spise "content-disposition: attachment; filename=111.webp"?

    V MDN ani jinde jsem to bez toho attachmentu nevidel (a rikam si, jestli to neni duvod, proc soucasna implemntaci ve Firefoxu na Androidu nefunguje)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Tak vyreseno...takovyhle webp se neembeduje / nezmensi apod, ale proste se k tomu chovam jako k nezname priloze.

    A zaroven se ted snad zachovava vsude puvodni pripona souboru a nedava se tam ten .bin (respektive to vede na original.bin, ale zachovava se v tom filename co se pak cpe hlavickou).

    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Dohledano k chybe v te webp knihovne. Je na to zadany defekt, ale nejspis to budu muset osetrit nejak na sve strane.
    PES
    PES --- ---
    KOC256: jasně, že cesty by se našly, ale jak se říká - PROČ, když možnost záložní cesty (email) tu je...
    ...a ne, ztrátu emailu neberu jako relevantní, to si mezi tím měl každý přenastavit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    - znalost neverejneho obsahu (posta - s kym si psal, co si psal; interaty - neaktivni; soukrome auditka)
    - nejake IP/fingerprint prohlizece - pokud NYX neco schranuje (drive myslim ale od toho jiz opustil)
    - pokud tam je vazba na pozvanku
    - pokud vyplnoval proc by byl zasluhou pro komunitu, tak treba to ma nyx ulozeno a treba si vzpomene co tam psal
    - treba nekde neco nafotil a nasdilel osobnejsiho/sebe

    Já myslím, že možná by se to dalo nějak ověřit. Ale to by asi věděl nejlépe Nyx že :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIEMENZ: A co když se domluvili?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    PES: takle to chápu...
    Pri vyšetřovaní bych však přizval svědky (přátele), kteří by v rámci dokazování ztotožnili dotyčného (dle komentů) při rekognici... :)
    PES
    PES --- ---
    SIEMENZ: problém -jak prokázat, že to není jen pokus o to zmocnit se cizího účtu, že?
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NYX:
    FIONOR:
    Diky moc, kdyby to slo obnovit zasahem vyssi moci, tak posta prosim... :)
    Jinak teda asi znovu pozvat...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SIEMENZ: Na uvodni strance je link. Ale musi mit zadany e-mail a povoleny reset hesla.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj,
    nemam pripominku, ale spis dotaz, tak snad me nevyzenete :)

    Lze nejak restartovat heslo ID k prihlaseni na nyx?
    Nejednou sem se setkal s tim, ze nekdo rikal, jooo na nyxu sem byval, ale uz se tam nedostanu, protoze sem zapomnel heslo.
    Ted mi jde o kamaradovo konkretni ID.
    Predem dekuji
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: yup, checkni ten druhy link, je tam toho celkom dost a vie to vratit preview_image_url a typ, takze by sa s tym malo dat nejak rozumne pracovat. Spaces neviem co su, ale tiez na to maju nejaky endpoint.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: Text je prave to nejmensi. Ale prave embedy, veci jako spaces atd...poresit nejaky minimalni subset nejspis vyresi 99% pripadu a zbytek by zustal jak je ted.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: minimalne text by sa mal dat dostat z API, neviem jak to tam maju s embedmi, a zas az tak velmi sa mi to skumat nechce: https://developer.twitter.com/en/docs/twitter-api/tweets/lookup/quick-start
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Opraveno
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: mně by postačilo jen dotáhnout text a když u toho tweetu bude nějaký obrázek/video, tak to tam jen nějak textově dopsat
    KURU
    KURU --- ---
    NYX: Asi v pohode, bude tam nahled a pokud to cloveka zajima tak se ten post otevre, uz tereba jenom kvuli vlaknum... coz jsou ted kolem valky skoro vsechny tweety. Bude to mnohem lepsi nez soucasna situace, kdyz postujici kopiruje text tweetu nebo dela rucni screen shot.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: poslal jsem mailem

    chvilku jsem si hrál s různými variantami a vypadá to, že když na https://ezgif.com/ udělám nekompresený animovaný webp, tak se připojí v pohodě. Ale lossy nebo mixed compression vede k 500.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam