• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    NYX: Co to dát do prémiovky? Má to tak Linkedin třeba a hodně lidí ho platí jen kvůli té featuře.
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Jo, tohle nekde poznamenane mam.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: na podobne tema - je v planu vratit zpatky do profilu kdy byl uzivatel naposledy online?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Možnost si to zapnout při defaultně vypnutém stavu? Tady se zas budeme pořád ptát, proč to tam není :)
    NYX
    NYX --- ---
    FEDAJKIN: Nejsem si jisty jestli to tam chci davat. Prekvapive casto se lidi dozadovali vysvetleni, proc jim nekdo kouka do profilu apod :D Neveril bych tomu kdybych to nevidel na vlastni oci :D
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Je tohle bug nebo featura? :) LUCIEN Zůstalo to bez odpovedi.

    Díky za info.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    mohu-li do toho mluvit, tady bych to tlacitko prejmenoval spis na [Zobrazit hlasujici] a po kliknuti bych tlacitko nechal zmizet.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Se mrkni na ten příklad - Maria tam pošle jeden post (1/22) a pak dalších 21 reakcí na něj; a jak to interpretuje ten threadreaderapp
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Jakoze i jenom dva?

    Ja kazdopadne ted ctu konkretni prispevek. Jestli mi prijde i info o reakcich / navazujicich tweetech se budu muset podivat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Řekl bych, že série na sebe navazujících postů od stejného autora
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: A co dela thread threadem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Umíš u twitter postu poznat, jestli je to vlákno a případně pod normální link, e.g. https://twitter.com/pevchikh/status/1593241998760509441 přidat ještě https://threadreaderapp.com/thread/1593241998760509441.html ?
    ZCR
    ZCR --- ---
    (už funguje, dík)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    NYX: Díky funguje, respektive možná tam je nějaký omezení na rozměr té fotky, které tam není napsané (2220px nešlo, 1600px už ano)
    NYX
    NYX --- ---
    S2FI: poreseno
    NYX
    NYX --- ---
    HUGGI: Zkus ted, udelal jsem nejakou opravu. Pokud nejde, posli mi tu fotku na nyx@nyx.cz
    ZCR
    ZCR --- ---
    hlásím zase ten samý problém, co se čas od času objeví, řešilo se vícekrát - nenaskakuje info o nově přidaných příspěvcích... popis viz ZCR
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Po povinném 2FA tu nikdo nevolá, standardní TOTP/HOTP jsem navrhoval rovnou (protože co jiného), takže… eee… proti jakému slaměnému panákovi tu bojujete? Co tu řešíme?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SPIKE411: Vidíš, já se zase přihlašuju několikrát denně, protože po webu lozím v Private Browsing oknech a jakmile to okno zavřu, tak zapomene všechna špehovací cookies, které tam podstrkává kde co.

    Takže několikrát denně vstávat od počítače a jít někam hrabat mobil by mě teda fakt netěšilo do té míry, že bych hodně vážně zvažoval, zda na ten NYX vůbec potřebuju teď zrovna jít - a asi bych sem lezl jen kdybych potřeboval kontaktovat někoho, na koho jiný kontakt nemám - což je z těch, co osobně znám takřka zanedbatelná menšina.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam