• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Místo abyste byli rádi, že můžete čtením hýbat hlavou a netrpíte problémy s krkem/šíjí z mnohahodinového zírání do jednoho místa :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CRAZY_IVAN:
    třeba jako vertikální menu, které se do nového nyxu už nedostalo?

    Prostě je zkušenost že 80% uživatelů stačí default a pak se nikomu nechce srát s customizací ;-). I kdyby byla sebelepší.

    Takže jsme odkázáni na UX/UI cítění @Nyxe.

    Třeba jako moje nekonečné čekání na podporu zástupných znaků pro I a B. Kde se tu pak objevilo něco, co je IMHO k ničemu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: další nepříjemnou vlastností je, že by bylo jednodušší - kdyby to dávalo smysl víc lidem - mít to jako klik v nastavení, aby si BFU nemuseli instalovat doplňek a nastavovat si CSSka :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jen to má tu nepříjemnou vlastnost, že se to vždycky načte "postaru" a až následně se aplikuje dané CSS, takže to nepříjemně blikne :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jinak abyste neřekli...

    Nainstaloval jsem si doplněk "Custom Style Script" do EDGE a pak ten zázračný CSS může být například takto:

    body { margin: 0 auto; max-width: 1200px; }
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PES: ano, to mě taky napadlo, ale tohle je připomínka, co by mohlo využít víc lidí
    PES
    PES --- ---
    CRAZY_IVAN: udělat si na pro NYX v prohlížeči Custom CSS a tam si omezit šířku dle libosti ...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: mam obrazovku rozdělenou na půlky, ale třetiny už fakt dělat nebudu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IDLE:
    no při superobřích rozlišeních to ani jinak nejde než pracovat v oknech... ...ale nechtěl jsem tu rozjíždět nesmyslný flame. :-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: jasně, nebo si v dev tools zapnou mobilní zobrazení, co? ;)
    IDLE
    IDLE --- ---
    KOC256: Jako že si bude člověk při překliknutí z tabu do tabu vždycky upravovat velikost okna?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CRAZY_IVAN:
    zmenšit okno prohlížeče? ;-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Návrh:

    Možnost omezit šířku stránky. Na velkém monitoru se to kolikrát blbě čte mega dlouhej řádek, tak by mi nevadilo mít omezenej obsah např, 1200 px a na střed:

    NYX
    NYX --- ---
    Ok, poznamenam si a prozkoumam. Buhvi co se tam za ty roky zmenilo.
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Jo mel bych upresnit ze platba jako takova probehla uplne v poradku, tohle je problem ciste kosmeticky :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    já se přidám, prémiovku jsem přes paypal kupoval asi 2 dny zpátky, v poslední verzi Chrome na Windows 10 x64 a všechno prošlo bez problému, za pár sekund mi psala TORI, že mám prodlouženo
    ISTEVE
    ISTEVE --- ---
    Pri platbe premiovky via paypal nefunguje redirect "back to merchant".

    Misto redirectu dostanu od PayPalu generickou hlasku "Your payment was completed. To continue shopping, please return to the merchant.", nicmene URL je trochu deskriptivnejsi:

    /webapps/xoonboarding?token=${CENSORED}&reason=Cannot%20read%20properties%20of%20null%20(reading%20%27includes%27)#/checkout/genericError?code=${CENSORED}
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    NYX: Co to dát do prémiovky? Má to tak Linkedin třeba a hodně lidí ho platí jen kvůli té featuře.
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Jo, tohle nekde poznamenane mam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam