• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PES
    PES --- ---
    YBUKO: No zrovna tahle je takový Cimbal akorát s obráceným znaménkem...
    ... takže dohromady k anihilaci.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NAVARA: ne, ignore nestačí, oni to uvidí dál. Problémových ID už mám v hledáčku víc než deset, včetně podezřelých pasivních. Poznat to jde postupně vylučovací metodou, protože multi id nemá premiovku a loguje se do statistik. Je to tu dlouhodobý problém už od dob Cimbála, který to tu logoval a vynášel konkrétní info s pravými jmény uživatelů proputinovské scéně. Což je třeba vzhledem k vzrůstající agresivitě lidí z proruské sceny, nebo dnešní situaci s Ruskem vedoucím válku proti Západu problém, protože si můžeme být na 100% jistí, že už dneska někde visí připravené jmenné seznamy některých místních aktivních uživatelů.
    Nevolám po lovu na podezřelá id a banech, jen po možnosti vyřešit si tyhle lidi sám. Na Twitteru to jde, tady ne.

    PES
    PES --- ---
    NAVARA: však právě, pro platící (ať je) neomezené DI ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YBUKO: Na většinu toho ti stačí obyčejné ignore. Vynášejících mimo nyx ti DI nevyřeší, protože si prostě založí pasivní ID co nijak nepoznáš.

    PES: Neplatící nemají žádné, platící 10.
    PES
    PES --- ---
    YBUKO: pro platící neomezené DI ;-))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Pro sweet summer children namátkou a jen ze studijních důvodů doporučuji třeba od cca 24. minuty tohle nedávné video Jany Peterkové, kde čte svým fandům posty z Nyxu ;) Jak tu tyhle lidi identifikuji, tak je chci blokovat. Ale potřebuji víc nez 10 DI.
    Jana Peterková official vysílal(a) živě. | By Jana Peterková official | Facebook
    https://m.facebook.com/janapeterkovaofficial/videos/638217827753243/

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KOC256: nope, to platí možná pro lidi, co si tu řeší jen vztahy, mejdany a šukání. DI tu řeší i lidé, co se nechtějí brodit žumpou a před lety sem přišli, protože průměrné IQ místních uživatelů bylo vyšší než jinde. Nebo lidé, co nemají zájem, aby si z nich dělali cíl různí dezinformátoři, proruští aktivisté a jiná verbež, co to tu bohužel taky čte.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    YBUKO:
    Co jsem pochopil, tak DI řeší jen labilní lidé, co by jim dělalo dobře tu lépe nebýt...
    Ostatní se s tím vyrovnají :-)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Nešel by navýšit počet lidí do double ignore? Třeba na 20? Argument s rozbíjením diskuze chápu, ale 10 je strašně málo, vzhledem k počtu lidí (a exotů) na nyxu. Nota bene u nepříjemných id co si dělají víc profilů, aby DI unikli a znovu mohla všechno vidět, mínusovat a prudit...
    Já třeba konkrétně začal dávat lidi do DI poprvé za cca 15 let na nyxu dva roky zpátky, když jsem přestal být zvědavý na agresivní posty a pošty s věcmi alá "covid je lež, jste debilní ovce s rouškami, lol". Do toho jsem si teď přidal jisté místní dlouholeté proputinovské a proruské fandy, nechci aby moje posty viděli, repastovali mimo nyx, nebo psali do pošty kraviny.
    Doba je nicméně zlá a 10 DI na odfiltrování exotů už nestačí :/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Místo abyste byli rádi, že můžete čtením hýbat hlavou a netrpíte problémy s krkem/šíjí z mnohahodinového zírání do jednoho místa :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CRAZY_IVAN:
    třeba jako vertikální menu, které se do nového nyxu už nedostalo?

    Prostě je zkušenost že 80% uživatelů stačí default a pak se nikomu nechce srát s customizací ;-). I kdyby byla sebelepší.

    Takže jsme odkázáni na UX/UI cítění @Nyxe.

    Třeba jako moje nekonečné čekání na podporu zástupných znaků pro I a B. Kde se tu pak objevilo něco, co je IMHO k ničemu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: další nepříjemnou vlastností je, že by bylo jednodušší - kdyby to dávalo smysl víc lidem - mít to jako klik v nastavení, aby si BFU nemuseli instalovat doplňek a nastavovat si CSSka :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jen to má tu nepříjemnou vlastnost, že se to vždycky načte "postaru" a až následně se aplikuje dané CSS, takže to nepříjemně blikne :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jinak abyste neřekli...

    Nainstaloval jsem si doplněk "Custom Style Script" do EDGE a pak ten zázračný CSS může být například takto:

    body { margin: 0 auto; max-width: 1200px; }
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PES: ano, to mě taky napadlo, ale tohle je připomínka, co by mohlo využít víc lidí
    PES
    PES --- ---
    CRAZY_IVAN: udělat si na pro NYX v prohlížeči Custom CSS a tam si omezit šířku dle libosti ...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: mam obrazovku rozdělenou na půlky, ale třetiny už fakt dělat nebudu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IDLE:
    no při superobřích rozlišeních to ani jinak nejde než pracovat v oknech... ...ale nechtěl jsem tu rozjíždět nesmyslný flame. :-)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    KOC256: jasně, nebo si v dev tools zapnou mobilní zobrazení, co? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam