• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    btw zda se, ze dochazi k prepsani linku, resp. doplneni "a hrefu" jeste pred aplikaci "xmp" tagu
    (jo, vim ze je xmp deprecated, ale v helpu ho mame porad a zadny dalsi nenabizi stejnou fci afaik)

    sample:
    pip -i <a href='https://pypi.org/' class='extlink'>https://pypi.org/</a>

    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Mam pocit, ze tam je nejaky problem od zacatku, ze to neslape na 100%.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ono už zase nefunguje blokování odeslání duplicitních příspěvků?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GLOBETROTTER: Stačí když ti někdo dá a odebere lajk nebo smaže reakci na daný příspěvek.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PETGRIDUS: Myslím že ne. Ale tohle je o stupeň jinde, v notifikacích (nových reakcích) to je, ale bez toho, že by bylo vidět, že někdo něco udělal.
    NYX
    NYX --- ---
    GLOBETROTTER: Z hlavy nevim. Se s nekym domluv a zkuste to, to bude nejrychlejsi :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOC256: o tom nepochybuju :-) Ale vraťme se prosím k mému dotazu (který jsem zbytečně zkomplikoval tím di a přitom jde spíš o obyčejný ignore):
    Pokud mi odpoví nebo dá lajk id které mám v ignoru, předpokládám že to nevidím, ale přesto je v notifikacích, že se s mým příspěvkem něco dělo (bez toho, že by tam ta odpověď / lajk byly vidět)?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Šlo by nějak standardizovat velikost náhledů obrázků u twitteru? Pokud sem dám příspěvěk z twitteru, tak to na web nyxu vidim malinkatý, kdežto mobilní aplikace ten obrázek zobrazí v plné velikosti (Nyxdroid, FYX, Nnn) z čehož mi vyplývá, že ten náhled na web nyxu dělá resize toho obrázku na nějakou mně neznámou velikost. Pokud to pak musím udělat tak, jako tady [TOOMIX @ Věci Veřejné - Hledáme uspořádání, které nám umožní hlásat lidem radostnou zprávu další stovky let] kdy dám ten obrázek z twitteru do img src tagu pod twitter url, tak mám pak na mobilu dva stejné obrázky pod sebou.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GLOBETROTTER:
    je to pravděpodobné. Myslím, že tvůj nick občas někdo zmíní ve spojitosti TOP 10 prudičů na nyxu... ...ale osobně (na nyxu) tě neznám :).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GLOBETROTTER: Jj, je to břímě…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NAVARA: Nemám nikoho ze správců daného klubu v di. Ale může mít některý z nich mě. Předpokládám že pak v tom klubu vidí moje příspěvky taky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: správce klubu :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX: Pravda, to je nesmysl. Takže opravuji svůj dotaz:
    Pokud mi odpoví nebo dá lajk id které mám v ignoru, předpokládám že to nevidím, ale přesto je v notifikacích, že se s mým příspěvkem něco dělo (bez toho, že by tam ta odpověď / lajk byly vidět)?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLOBETROTTER: jak by mohl někdo v DI odpovídat nebo lajkovat tvůj příspěvek, když ho nevidí, jelikož je v DI?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Pokud mi odpoví nebo dá lajk id které mám v di, předpokládám že to nevidím, ale přesto je v notifikacích, že se s mým příspěvkem něco dělo (bez toho, že by tam ta odpověď / lajk byly vidět)?
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ONDRA_99: Teda presneji text je spravne u toho vnoreneho, ale fotky jsou z toho puvodniho.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Zvlastni chovani nahledu twitter prispevku (da se tam dvakrat ten stejny)

    ONDRA_99
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Opraveno
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Cnn taky holt nyx titulkovat nezvladne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam