• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Což mi říkal tedy i taxikář, že měl třeba i hodinové výpadky s vodafonem
    PES
    PES --- ---
    NYX: VDF mobil.
    NYX
    NYX --- ---
    A pres data nebo wifi? Mam ted priserne vypadky u VF
    PES
    PES --- ---
    PES: i v sobotu tak polovina requestů z Nyxdroidu končí na chybě spojení :-(
    PES
    PES --- ---
    PETGRIDUS: blbne to dál, bohužel
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PES: Blbne to dál.
    PES
    PES --- ---
    PETGRIDUS: Tak to asi bylo něco na serveru či na trase poblíž serveru...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PES: Fyx mi chvilkama hlásil connection timeout, ale teď už snad ok.
    PES
    PES --- ---
    Děje se něco s Nyxem, sítí anebo mi jen začal stávkovat Nyxdroid, že každou chvíli hlásí po delším pokusu o načítání chybu?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    každopádně jdu oznámit bug

    takto vypadá má historie klubů


    poté v posledních kliknu na tento příspěvek s linkem @https://nyx.cz/discussion/7052@


    a do historie klubů se mi nasere i výměna divx, i když jsem na něj neklikal a vůbec je mimo mě


    zajímavé je, že u jiných klubů se toto nestává
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    šlo by prosím při přihlašování (z mobilu) trimnout uživatelské jméno? mobil ho předvyplní a předvyplní ho i s mezerou. nyx to nezkousne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Bug v tržišti. Pokud edituji cenu platného inzerátu tak, že dám upravit inzerát, upravím cenu, kliknu na "potvrďte", tak se cena nezmění. Je nutné v políčku cena cenu přepsat, poté potvrdit klávesou enter.

    Zřejmě jen detail, ale možná by stálo za zvážení.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    Mno snad nenosim drivi do lesa ale filrt mlci.

    Kdyz mazu na marketu/trzisti stare inzeraty tak ma to po skonceni procesu mazani hodi na bookmarks/ulozene diskuze a nevrati se to automaticky na stranku neaktivnich inzeratu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: tak prosím abyste to už neměnili, jak jsem navrhovala před 10 lety, aby vzor byl klasická kostka (při nejvyšší hodnotě se hází znovu) je geniální
    třeba byste měli za 10 let chuť zase dělat "resty"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bylo by možné podporovat zobrazení celých "dlouhých" tweetů, které mohou psát uživatelé Twitter Blue, třeba tento?
    https://twitter.com/ukraine_map/status/1632138258829266944
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jojo, takových ID co si hraje na slušňáky a mravokárce a pak jsou mezi prvními se vším novým přečteným :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    22DAEMON: Prijmi odpovednost za navstevovani NSFW klubu, nebo tam nelez! :-]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: Rucne to muzes uz dneska. Muzes kliknout na filtr reakci a takto postupovat az do nejnizsi urovne.

    Ale i toto je pak nakopnuto tim, ze nekdo neklikne na to “odpovedet” a jeho prispevek je v luftu i kdyz reaguje na konkretni post :-).

    Ale mas pravdu, ze to je dost akademicka diskuze.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    KOC256: ac mam pocit, ze tuhle funkci nedojde, tak smysl bez hazardu by nebylo nic automatickeho, ale spis vypis jedne urovne a moznost vyjmout posty. btw i tak by to usetrilo nervy u mazani shitstormu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ELIDOR: To kaskadove mazani dava vice wtf…
    - do ktere urovne?
    - co kdyz nekdo reaguje na vice postu?
    - …
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam